You are currently viewing Kevad koputab uksele – too kevadist värskust ka tuppa!

Kevad koputab uksele – too kevadist värskust ka tuppa!

  • Post category:Ideed

Pärast pikka külma ja lumist talve mõjub iga päikesekiir ja soojakraad vaimule värskendavalt ja meelele kosutavalt. Et ka toas oleks mõnus kevadet nautida, siis siin on sulle mõned nipid, mis aitavad kevadist värskust ka tuppa tuua:

Tee kevadist suurpuhastust. Võta ette üks suurem koristus, kus teed korda kõik kapid ja viskad minema selle, mida enam vaja pole. Pese aknad puhtaks. Pane talvised riided ja jalanõud juba ära. Tee puhtaks kõik pinnad ja pese üle ka seinad. Pese puhtaks kardinad ja kodutekstiilid.

Tõsta mööblit ümber. Selleks, et kodus oleks hoopis uus tunne, tõsta vajadusel kodus mööblit ja asju ümber. Tee nii suuremaid, kui ka väiksemaid uuendusi – vaheta mõnes toas ära tapeet, teises toas võid lisada värvilised kardinad, pane seinale uus maal või perepildid.

Lisa koju värve! Lisa koju värvilisemaid ja mustrilisemaid sisustuselemente, näiteks soeta mõni värske diivanipadi või aseta lauale värvikirev vaas kauni tulbikimbuga. Muudatused annavad väga palju juurde ja tekitavad hoopis värskema enesetunde.

Tee oma rõdust imeline puhkenurk! Lisa rõdule mugav tool ja lauake, kus kevadist päikesesoojust nautida. Lisa mõned lilled ja porivaba puhkenurk ongi valmis kevadiste ilmade nautimiseks. Laia valiku aia- ja terrassimööblit leiad siit ->

Lisa aknalauale rohelust. Pane maitsetaimed kasvama ja too vaasi lilled. Kutsu appi ka lapsed ja näidake ka neile taimede imelist tärkamisilu. Lastele tarvilikud aiatarbed leiad siit ->