Kiik Helina+F-ankrud 4tk

Kiik Helina

mille komplekti kuuluvad:

  • kiigeistmed 2tk punased
  • kiige klambrid 4tk
  • F-ankrud 4tk
  • kiige mõõdud: 300 x 220 x 210 cm

Lisainfo

 • puit on immutatud ( roheline )
 • toodetud FSC® sertifitseeritud puidust, mis kestab aastaid.
 • TASUTA transport ( va. saared )

Infoks:

Tarnitakse osadena.

Postide pindmised praod võivad tekkida näiteks kuiva ja päikselise ilmaga. Need praod vähenevad märja ilmaga. See on tavapärane juhtum ega mõjuta postide tugevust.

199.00

Laost otsas

Tutvustus

Kiik Helina

mille komplekti kuuluvad:

kiigeistmed 2tk punased
kiige klambrid 4tk
F-ankrud 4tk
kiige mõõdud: 300 x 220 x 210 cm

Lisainfo

puit on immutatud ( roheline )
toodetud FSC® sertifitseeritud puidust, mis kestab aastaid.
TASUTA transport ( va. saared )

Populaarne kiik on just menuaks oma lihtsuse ja kompaktsuse suhtes. Ühes mänguväljaku komplektis on kõik vajalik ühekorraga olemas. Toode on väga turvaline ja sobib just koduhoovi lastele mängimiseks. Puit osa on immutatud rohelise immutusega ja seepärast puidu iga kestab pikki aastaid. Komplektis on kaasas maasse kinnitamiseks F-ankrud mida saab betoneerida maasse, et tagada mänguväljaku turvalisus ka kõige suuremate tormituulte vastu.

Mänguväljaku tootja on „Swing King“

Puidu ostmisel peaksid teadma järgmist:

Värvide mäng

Igal puidutükil on eriomane kuju, värv ja tekstuur. Sellest tulenevalt tekib puitmaterjalile iseloomulik värvide ja varjundite mäng. Puidu varieeruv tihedus tingib selle, et survetöötlemisel ei imendu värvaine ühtlaselt – tekivad erineva intensiivsusega värvitoonid. Tavaliselt ühtlustuvad need aja jooksul ilmastiku mõjul.

Karedad pinnad

Isegi kõige hoolikama töötluse puhul ei õnnestu täielikult vältida mõningaid karedaid kohti ja hööveldusjälgi. Need kipuvad tekkima eriti siis, kui hööveldatakse puidusüü ja oksakohtade vastassuunas. Karedad kohad saab siluda peeneteralise liivapaberiga.

Oksakohad

Oksakohad on puitmaterjalis loomulik nähtus – neid võib olla vähem või rohkem ja erineva suurusega. Hoolimata äärmiselt põhjalikust kvaliteedikontrollist võib ikkagi juhtuda, et kuiva ilmaga kukuvad oksakohad puidust välja. See aga ei mõjuta puidu tugevust ega kestlikkust.

Lisainfo

Kaal 63 kg

Toote päring

Tootekood Helina Kategooriad ,