Liivakast Kevin (kahes suuruses)

Välismöödud (pikkus x laius x kõrgus):

– Suur: 170 x 170 x 22 cm

–  Väike: 150 x 150 x 22 cm

Materjal: 28 mm männipuit

Viimistlus: naturaalne või puidukaitsevahendiga töödeldud. Viimistluse ja suuruse valiku saate teha toote juurest rippmenüüst. Soovi korral saame viimistleda ka Teie poolt soovitud tooniga, hind täpsustatakse eraldi. Soovid palume saata meile kas läbi tootepäringu või e-mailile: info@gardenistas.eu

Tarneaeg 2-6 nädalat

160.00237.00


Tutvustus

Liivakast kahes suuruses

Liivakastis saavad lapsed veeta lõbusalt aega koos sõpradega värskes õhus mängides. Liivaga saab teha palju põnevat ja lõbusat: meisterdada kooke ja maju, teha liivafiguure ja vedada autodega liiva. Põnevat tegevust jagub tundideks!

Kvaliteetsest täispuidust katusega liivakast. Liivakast on valmistatud 28mm paksusest männi puidust ja on väga vastupidav.

Liivakasti servad on piisavalt tugevad, et seal on võimalik istuda ka täiskasvanud inimestel. Liivakast on töödeldud sine- ja hallitusevastase naturaalse puidukaitsevahendiga.

Liivakasti põhjaks soovitame paigaldada peenravaiba, mis on vett ja õhku läbi laskev aga takistab muru kasvamist liivakasti. Pildil olev peenravaip ei sisaldu hinnas. Saate selle juurde tellida siit.

Eesti toode!

Lisainfo

Kaal -
Mõõtmed -

Toote päring

Tootekood IT0018 Kategooria Sildid , ,

Sulle võib meeldida ka…

  • Aialaud lastele Laste aiatarbed Gardenistas.euAialaud lastele Laste aiatarbed Gardenistas.eu 2 Kiirvaade
    -20%