Liivakast Robert – immutatud 120x120cm(King Swing)

Liivakast Robert on  immutatud.
Liivakast on kaetav kahelt poolt katteplaatidega, mille avamisel on võimalik seada mugavalt pingiks.

Mõõdud: 120 x 120 x 25 cm
Värvus: roheline immutus.
Liivakastil puudub aluspõhi.
Soovitav on alla panna kangas ja seejärel liiv sisse, siis ei kasva rohi läbi ja liivakast on alati puhas.

79.56

Laost otsas

Tutvustus

Liivakast Robert

Liivakast Robert on immutatud rohelise tooniga. Liivakast on kaetav kahelt poolt katteplaatidega, mille avamisel on võimalik seada need mugavalt pingiks. Liivakasti kaante sulgemisel ei pääse kassid sisse ja liiv on puhas. Liivakastid on suvel laste lemmikud kuna seal veedetakse palju aega.

Värvus: roheline immutus.
Liivakastil puudub aluspõhi. Soovitav on alla panna kangas ja seejärel liiv sisse, siis ei kasva rohi läbi ja liivakast on alati puhas.

Mõõdud: 120 x 120 x 25 cm

Paki mõõdud 120x60x25cm

Paksus: 19mm
Kaal: 20 kg
Minimaalne paigutuse pind: 10 m2

ce

 

 

Puidu ostmisel peaksid teadma järgmist:
Värvide mäng
Igal puidutükil on eriomane kuju, värv ja tekstuur. Sellest tulenevalt tekib puitmaterjalile iseloomulik värvide ja varjundite mäng. Puidu varieeruv tihedus tingib selle, et survetöötlemisel ei imendu värvaine ühtlaselt – tekivad erineva intensiivsusega värvitoonid. Tavaliselt ühtlustuvad need aja jooksul ilmastiku mõjul.
Karedad pinnad
Isegi kõige hoolikama töötluse puhul ei õnnestu täielikult vältida mõningaid karedaid kohti ja hööveldusjälgi. Need kipuvad tekkima eriti siis, kui hööveldatakse puidusüü ja oksakohtade vastassuunas. Karedad kohad saab siluda peeneteralise liivapaberiga.
Oksakohad
Oksakohad on puitmaterjalis loomulik nähtus – neid võib olla vähem või rohkem ja erineva suurusega. Hoolimata äärmiselt põhjalikust kvaliteedikontrollist võib ikkagi juhtuda, et kuiva ilmaga kukuvad oksakohad puidust välja. See aga ei mõjuta puidu tugevust ega kestlikkust

Lisainfo

Kaal 20 kg
Mõõtmed 1200 × 1200 × 250 mm

Toote päring

Tootekood 7850036 Robert-Immutatud Kategooria Sildid , ,

Sulle võib meeldida ka…