Liivakast Robert – naturaalne 150x120cm(King Swing)

Liivakast on kaetav kahelt poolt katteplaatidega, mille avamisel on võimalik seada mugavalt pingiks.

Liivakastid on laste lemmikud!

Mõõdud: 150 x 120 x 25 cm
Värvus: naturaalne
Liivakastil puudub aluspõhi.
Soovitav on alla panna kangas ja seejärel liiv sisse, siis ei kasva rohi läbi ja liivakast on alati puhas.

78.54

4 laos


Tutvustus

Liivakast Robert

Liivakast on kaetav kahelt poolt katteplaatidega, mille avamisel on võimalik seada need mugavalt pingiks. Liivakasti kaante sulgemisel ei pääse kassid sisse ja liiv on puhas. Liivakastid on suvel laste lemmikud kuna seal veedetakse palju aega.
Värvus: naturaalne
Liivakastil puudub aluspõhi. Soovitav on alla panna kangas ja seejärel liiv sisse, siis ei kasva rohi läbi ja liivakast on alati puhas.

Mõõdud: 150 x 120 x 25 cm

Paki mõõdud 150x60x25cm

Paksus: 19mm
Kaal: 25 kg

ce

Puidu ostmisel peaksid teadma järgmist:
Värvide mäng
Igal puidutükil on eriomane kuju, värv ja tekstuur. Sellest tulenevalt tekib puitmaterjalile iseloomulik värvide ja varjundite mäng. Puidu varieeruv tihedus tingib selle, et survetöötlemisel ei imendu värvaine ühtlaselt – tekivad erineva intensiivsusega värvitoonid. Tavaliselt ühtlustuvad need aja jooksul ilmastiku mõjul.
Karedad pinnad
Isegi kõige hoolikama töötluse puhul ei õnnestu täielikult vältida mõningaid karedaid kohti ja hööveldusjälgi. Need kipuvad tekkima eriti siis, kui hööveldatakse puidusüü ja oksakohtade vastassuunas. Karedad kohad saab siluda peeneteralise liivapaberiga.
Oksakohad
Oksakohad on puitmaterjalis loomulik nähtus – neid võib olla vähem või rohkem ja erineva suurusega. Hoolimata äärmiselt põhjalikust kvaliteedikontrollist võib ikkagi juhtuda, et kuiva ilmaga kukuvad oksakohad puidust välja. See aga ei mõjuta puidu tugevust ega kestlikkust

Lisainfo

Kaal 25 kg
Mõõtmed 1500 × 1200 × 250 mm

Toote päring

Tootekood 7850041 Robert-naturaalne Kategooria Sildid , ,

Sulle võib meeldida ka…