,

Mängumaja Ellen


Pikaks ajaks rõõmu pakkuv mängumaja igas vanuses väiksele lapsele.

Mõõdud:

  • Välismõõdud: 1,2 x 1,3 m
  • Sisemõõt: 0,95 x 1,26 m
  • Kõrgus: 1,6 m
  • Seinapaksus: 15 mm

Värv: naturaalne töötlemata puit

Paki mõõdud: 420 x 1200 x 18750 cm
Kaal: 100 kg

441.00

Tutvustus

Mängumaja Ellen

Mängumaja Ellen pakub rõõmu pikaks ajaks igas vanuses väikesele lapsele. Parim mängukaaslane õues nii suvel kui talvel on lapsele oma enda isiklik mängumaja. Mängumaja pakub mängimiseks pikki tunde ja loob lapsele võimaluse arendada enda fantaasiat, mängides kodu, kohvikut, kontorit või mis just parasjagu meele järgi on.

Kingi lapsele rõõmu ja soeta enda aeda üks vahva ja mõnus mängumaja Ellen. Võid maja värvida vastavalt enda soovile mis tahes tooni või lihtsalt katta ainult niiskustõkkega, et jääks naturaalne toon. Lisada lillekaste, kõrvale paigutada liivakast, kiik vms. Võimalusi on väga palju.

Naturaalsest töötlemata puidust mängumajade puhul tasub teada:

Mängumajad on asuvad ilmastikumõjudele avatult väliskeskkonnas, vihma ja päikese käes. Puit imab vett ja selle niiskussisaldus muutub vastavalt ümbritseva keskkonna niiskussisalduse muutumisele. Niiskuse suurenedes puit paisub, niiskuse vähenedes kahaneb. Aias, kus on niiske ja soe, hakkab töötlemata puit tasapisi pehkima. Puidu hävinemist on võimalik takistada või vähemalt aeglustada seda töödeldes, nii säilib puitmaterjal palju kauem. Õige töötlemise korral on puit kaitstud paisumise, UV-kiirguse, hallituse ja sine eest.

  • Soovitame ostmisel kindlasti mängumaja töödelda niiskustõõkega või sobiva värviga nii seest kui väljast, et mängumaja peaks vastu pikki aastaid ja niiskus ei pääseks puitu hävitama.

Kui soovid rohkem infot: info@gardenistas.eu

 

Kaal100 kg
Mõõtmed420 × 1200 × 1750 mm

Toote päring

Gardenistas järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!