Mängumaja Peterson

Pikaks ajaks rõõmu pakkuv mängumaja igas vanuses väiksele lapsele.

Mõõdud:

  • Välismõõdud: 1,8 x 1,23 + 0,57 m terass
  • Sisemõõt: 1,71 x 1,11 m
  • Kõrgus seest: 1,53 m
  • Seinapaksus: 16 mm

Värv: naturaalne töötlemata puit
(pildil on tegemist värvitud majaga)

Paki mõõdud: 510 x 1200 x 1950 cm
Kaal: 225 kg

528.00


Puhasta

Tutvustus

Mängumaja Peterson

Mängumaja Peterson pakub rõõmu pikaks ajaks igas vanuses väikesele lapsele. Parim mängukaaslane õues nii suvel kui talvel on lapsele oma enda isiklik mängumaja. Mängumaja pakub mängimiseks pikki tunde ja loob lapsele võimaluse arendada enda fantaasiat, mängides kodu, kohvikut, kontorit või mis just parasjagu meele järgi on.

Kingi lapsele rõõmu ja soeta enda aeda üks vahva ja mõnus mängumaja Peterson. Võid maja värvida vastavalt enda soovile mis tahes tooni või lihtsalt katta ainult niiskustõkkega, et jääks naturaalne toon. Lisada lillekaste, kõrvale paigutada liivakast, kiik vms. Võimalusi on väga palju.

Naturaalsest töötlemata puidust mängumajade puhul tasub teada:

Mängumajad on asuvad ilmastikumõjudele avatult väliskeskkonnas, vihma ja päikese käes. Puit imab vett ja selle niiskussisaldus muutub vastavalt ümbritseva keskkonna niiskussisalduse muutumisele. Niiskuse suurenedes puit paisub, niiskuse vähenedes kahaneb. Aias, kus on niiske ja soe, hakkab töötlemata puit tasapisi pehkima. Puidu hävinemist on võimalik takistada või vähemalt aeglustada seda töödeldes, nii säilib puitmaterjal palju kauem. Õige töötlemise korral on puit kaitstud paisumise, UV-kiirguse, hallituse ja sine eest.

  • Soovitame ostmisel kindlasti mängumaja töödelda niiskustõõkega või sobiva värviga nii seest kui väljast, et mängumaja peaks vastu pikki aastaid ja niiskus ei pääseks puitu hävitama.

Kui soovid rohkem infot: info@gardenistas.eu

 

Lisainfo

Kaal 225 kg
Mõõtmed 510 × 1200 × 1950 mm
Tarne

+44.-€

Toote päring