,

Mänguväljak FS-PLAY 31090


Meie mänguväljakud on keskkonnasõbralikud ja silmapaistva disainiga. Tänu oma kergetele konstruktsioonidele on neid lihtne transportida ning paigaldada. Avalikuks kasutamiseks mõeldud mänguväljakud on ilmastikukindlad ja seega kasutatavad aastaringselt.

Küsi hinnapakkumist!

info@gardenistas.eu

Tutvustus

Mänguväljak FS-PLAY 31090 on mõeldud lastele vanuses 5-14 aastat.

Mänguväljakud: kasu ja eelised

Mänguväljaku FS-PLAY 31090 abil suureneb laste kehaline aktiivsus märgatavalt. Mänguväljakul mängimine õpetab lapsi suhtlema eakaaslastega ning kujundama omavahelisi sotsiaalseid suhteid.

Mänguväljakutel saavad lapsed aluse ka sportlikule liiklumisele, sest ronimine, kiikumine ja tasakaalu harjutused on olulised lapse varajases füüsilises arengus. Laste jaoks teeb mänguväljaku põnevaks erinevate atraktsioonide valik. Lisaks põhilisele mänguväljakule tuleks juurde lisada ka lisaseadmeid, mis moodustaksid ühtse terviku. Mänguväljak võiks koosneda ronimisalast, liivakastist. liumäest  ja kiikedest, sest need on alati laste lemmikud.

Puidust mänguväljakud on väiksema kaaluga, tänu millele on neid kergem transportida. Plastikust mänguväljakute peamine eelis on vastupidavus ilmastikutingimustele. Avalikud mänguväljakud on valmistatud tugevast terasest ja on värvitud erinevatesse ilmastikuoludesse vastavate värvidega. Lai valik erinevate  funktsioonidega mänguväljakud  pakuvad lastele suurt rõõmu. Plastikust mänguväljakute ja tarvikute kasutamisel tuleks arvesse võtta maksimaalset kasutajate arvu ja nende kehakaalu.

Mänguväljaku ohutus

Mänguväljaku valimisel on oluline asukoht. Mänguväljak peaks asuma eemal suure liiklusega tänavatest. Samuti tuleks jälgida päikese ja varjude suunda. Suvel on hea, kui mänguväljakule langeks puude vari, et vältida laste kuumenemist. Mänguväljaku pinnakate peaks olema ohutu ning vastama ohutusstandarditele. Kukkumisel peaks pinnas vältima vigastuste tekkimist.

Tootekood: FS-PLAY 31090 Kategooriad: ,
Mõõtmed4840 × 7480 × 2000 mm

Toote päring

Gardenistas järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!