Mänguväljak Mario+liumägi+F-ankrud ( Swing King )

Mänguväljak Mario

komplekti kuulub:
ronimisköis 5 sõlmega
liumägi 2,5 meetrine ( värvivalik )
F-ankrud 4tk
binokkel
toode tarnitakse detailidena
mängumaja mõõdud:120 x 104 x 210 cm
sobilik vanusele 3-12a
turvaala 15m2
TASUTA transport ( va. saared)

413.00


Tutvustus

Mänguväljak (torn ) Mario

komplekti kuulub:
ronimisköis 5 sõlmega
liumägi 2.5 meetrine ( värvivalik )
F-ankrud 4tk
binokkel
toode tarnitakse detailidena
mängumaja mõõdud:120 x 104 x 210 cm
platvormi kõrgus 120cm
sobilik vanusele 3-12a
turvaala 15m2

NB! Kauba mahalaadimiskohas peab olema kõva pinnakate.
Kruusakate ei ole kõva pinnakate.

Populaarne mängumaja / torn on just menuaks oma lihtsuse ja kompaktsuse suhtes. Ühes mängumaja komplektis on kõik vajalik ühekorraga olemas. Valikus on ronila ning liumägi, kus liugu lasta. Toode on väga turvaline ja sobib just koduhoovi lastele mängimiseks. Puit osa on immutatud rohelise immutusega ja seepärast puidu iga kestab pikki aastaid. Komplektis on kaasas maasse kinnitamiseks F-ankrud mida saab betoneerida maasse, et tagada mänguväljaku turvalisus ka kõige suuremate tormituulte vastu.
Mänguväljaku tootja on „Swing King“

Puidu ostmisel peaksid teadma järgmist:
Värvide mäng
Igal puidutükil on eriomane kuju, värv ja tekstuur. Sellest tulenevalt tekib puitmaterjalile iseloomulik värvide ja varjundite mäng. Puidu varieeruv tihedus tingib selle, et survetöötlemisel ei imendu värvaine ühtlaselt – tekivad erineva intensiivsusega värvitoonid. Tavaliselt ühtlustuvad need aja jooksul ilmastiku mõjul.
Karedad pinnad
Isegi kõige hoolikama töötluse puhul ei õnnestu täielikult vältida mõningaid karedaid kohti ja hööveldusjälgi. Need kipuvad tekkima eriti siis, kui hööveldatakse puidusüü ja oksakohtade vastassuunas. Karedad kohad saab siluda peeneteralise liivapaberiga.
Oksakohad
Oksakohad on puitmaterjalis loomulik nähtus – neid võib olla vähem või rohkem ja erineva suurusega. Hoolimata äärmiselt põhjalikust kvaliteedikontrollist võib ikkagi juhtuda, et kuiva ilmaga kukuvad oksakohad puidust välja. See aga ei mõjuta puidu tugevust ega kestlikkust.

Lisainfo

Kaal 100 kg

Toote päring

Tootekood 7850028 Mario Kategooria Sildid , , ,

Sulle võib meeldida ka…