,

Mänguväljak Tuletõrje


Meie mänguväljakud on keskkonnasõbralikud ja silmapaistva disainiga. Tänu oma kergetele konstruktsioonidele on neid lihtne transportida ning paigaldada. Avalikuks kasutamiseks mõeldud mänguväljakud on ilmastikukindlad ja seega kasutatavad aastaringselt.

Küsi hinnapakkumist:
info@gardenistas.eu

Tutvustus

Mänguväljak Tuletõrje on mõeldud lastele vanuses alates 3 eluaastat. Suurem või väiksem tuletõrjuja on peidus peaaegu igas lapses. Mänguväljak Tuletõrje aitab lastel kätte saada just selle õige elamuse, kuidas tuletõrjuja töö käib ja millist põnevust pakub. Üle saavad korratud kõik tähtsad võtted, et linn tuleohutuks muuta ja tekkinud tulekahjud kiiresti kustutada. Põnevad seiklused saavad alguse kodukohast, kuid ei ole välistatud, et tuld tuleb kustutama minna lausa teise linna.

Paigaldamiseks vajalik ruum: 1232 x 1203 x 614 cm

Mänguväljakud: kasu ja eelised

Mänguväljaku abil suureneb laste kehaline aktiivsus märgatavalt. Mänguväljakul mängimine õpetab lapsi suhtlema eakaaslastega ja kujundama omavahelisi sotsiaalseid suhteid. Mänguväljakutel saavad lapsed aluse ka sportlikule liiklumisele, sest ronimine, kiikumine ja tasakaaluharjutused on olulised lapse varajases füüsilises arengus. Laste jaoks teeb mänguväljaku põnevaks erinevate atraktsioonide valik. Lisaks põhilisele mänguväljakule saab sellele lihtsa vaevaga juurde lisada ka lisaseadmeid, mis väljaku eriti uhkeks ja tegevustpakkuvaks muudavad. Mänguväljak võiks koosneda ronimisalast, liivakastist ja kiikedest, sest need on alati laste lemmikud.

Mänguväljakute materjalid

Puidust mänguväljakud on väiksema kaaluga, tänu millele on neid kergem transportida. Plastikust mänguväljakute peamine eelis on vastupidavus ilmastikutingimustele. Avalikud mänguväljakud on valmistatud tugevast terasest ja on värvitud erinevatesse ilmastikuoludesse vastavate värvidega. Lai valik erinevate  funktsioonidega mänguväljakud  pakuvad lastele suurt rõõmu. Plastikust mänguväljakute ja tarvikute kasutamisel tuleks arvesse võtta maksimaalset kasutajate arvu ja nende kehakaalu.

Mänguväljaku ohutus

Mänguväljaku valimisel on oluline asukoht. Mänguväljak peaks asuma eemal suure liiklusega tänavatest. Samuti tuleks jälgida päikese ja varjude suunda. Suvel on hea, kui mänguväljakule langeks puude vari, et vältida laste kuumenemist. Mänguväljaku pinnakate peaks olema ohutu ning vastama ohutusstandarditele. Kukkumisel peaks pinnas vältima vigastuste tekkimist.

Tootekood: 51180301100 Kategooriad: ,
Mõõtmed12980 × 5410 mm

Toote päring

Gardenistas järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just Gardenistas järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest Gardenistas järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

Gardenistas järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

gardenistas järelmaks

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Gardenistas järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Gardenistas järelmaksu tavatingimused on järgmised:

  • Intress alates 0%
  • Lepingutasu alates 0 eurost
  • Periood kuni 4 aastat

Gardenistas järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. Gardenistas järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 2049-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 31.12%, kuumakse suurus 197.14 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 2365.68 eurot.