,

Muldvärvitud multš


Multšiks nimetatakse istutusaladele, mänguväljakutele ja radadele pandavat puidust valmistatud materjali kihti, mis täidab dekoraatiivset kui ka praktilist funktsiooni.

Tegemist on multšiga mis on värvitud muldvärvidega ja ei ohust tervist ega keskkonda. Laske värvidel kaunistada oma aeda, platsi, rada jms…

  • 1 kott (1 x 50L) – 1 kott katab 1m2, eeldusel, et kihi paksus on 6cm
  • 1 bigbag (20 x 50L) – 1 bigbag katab 20m2, eeldusel, et kihi paksus on 6cm
  • 6 värvitooni – erepunane, tellisepunane, must, tumepruun, oranž, kuldne

Tarne: 2-3 päeva (v.a. saared)

7.90

erepunane

erepunane

Kuldne

Kuldne

must

must

oranž

oranž

tellisepunane

tellisepunane

tumepruun

tumepruun

Puhasta

Tutvustus

Muldvärvidega värvitud multš

Lähtuvalt valitud multšist täidab see esteetilisi funktsioone kuid mitte ainult ei ole väga dekoratiivne, vaid kaitseb ka mullapinda kuivamise ja muda tekkimise eest sademete ajal. See takistab  umbrohu arengut (pole vaja rohida ja õhutada), vähendab järske temperatuurimuutusi pinnase ülemises kihis, ei võimalda vihmal pinnast minema uhta. Soodustab taimede arengut.

Multši saab kasutada dekoratiivhaljastuses: lilleaedades, parkides, linna haljastuses, teedel, mänguplatsildel, rajadel; samuti ka põllumajanduse tootmisel: puude, põõsaste istutamisel, peenardel ja köögiviljaaedades. Multši kasutatakse ka siseruumides pottides ja kastides taimede ja lillede kaunistuseks.

Tegemist ei ole päris tavalise hakkega vaid rebitud multšiga mis ei sisalda koort. Tänu sellele et kasutatud on rebimiseks vastavat tehnoloogiat, tagab see multšile kareda pinna  mis laseb muldvärvil  paremini imenduda ning vihm ja lumi seda maha ei pese. Värv on keskkonnale ja tervisele ohutu. Värvi kestvus on 2 aastat, aga siiski tuleks iga aasta kihiti värskendada, sest kahjuks kõdunemise vastu ei saa kuidagi. Vajadusel võib eelnevalt kasutada kattekihi alla kattekangast. Valmis multš on mugavalt pakendatud transporditavatesse 50-ne liitristesse kottisse euroalustel.

Tootekood: - Kategooriad: ,
Kaal7 kg
Värv

erepunane, Kuldne, must, oranž, tellisepunane, tumepruun

Mõõtmed

big-bag(20x50L), kott(50L)

Põhineb 0 arvustusel

0.0 üldhinnang
0
0
0
0
0

Olge esimene, kes hindab “Muldvärvitud multš”

Hetkel ei ole veel ühtegi arvustust.

Toote päring

Gardenistas järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!