,

Nutikas pargipink CCTV


Ajatu disaini ja nutika tehnoloogiaga varustatud pargipink muudab avalikus linnaruumis viibimise meeldivaks turistile ja kohalikule elanikule. Nutikas pargipink CCTV on varustatud USB- laadimispesade ja 4 G LTE interneti levialaga 4-20 meetrit ja kiirusega rohkem, kui 150Mbps. Ideaalselt sobilikud avalikesse kohtadesse. Toode on  kõrge turvalisuse, ohutuse ning järelvalve parandamiseks ja tagamiseks ideaalne keskväljakutele või teistesse rahvarohketesse piirkondadesse. Pinkide valmistamisel on kasutatud ainult kõrgekvaliteedilisi materjale, mis on vastupidavad erinevatele ilmastikuoludele. Pargipink on varustatud erinevate andurite ja loenduritega, mis mõõdavad interneti andmete edastamise mahtu ning kiirust, energia tootmist ja kasutamise analüüsimist. Pargipingi 4 infrapuna kaamerat annavad otseülekandena 360¤ ülevaate, piirkonnas toimuvast isegi öisel ajal. Otseülekanne on koheselt veebis vaadeldav ning vajadusel  saab NVR-i või API-ga  kõik sündmused ka salvestada.  Tänapäeva parim pargipink maailmas. millest paljud unistadagi ei oska!

Tutvustus

Uus generatsioon tehnoloogias ja disainis kolib avatud linnaruumi, et pakkuda nutikate võimalustega varustatud modernsete pargipinkide kasutamist kõigile soovijatele. Päikesepaneelidega varustatud pargipinkide paigutamine avatud linnaruumi (jahisadam, rannapromenaad, park, keskväljak, kaubanduskeskus), mudel CCTV pargipink on varustatud 360¤ kaameraga, mille tehniline võimekus lubab piirkonna liikumist salvestada ka  pimedas. CCTV pargipink vajab töötamiseks 24/7 täiendavat  elektrivõrgu toidet.

CCTV pingi konfigureerimise valikud:

  • Juurdepääs otse voogesituse ja salvestistele Dashboardi kaudu (Eherneti või optiline kiudühendus) + HDD salvestuskoht pingil.
  • Otseülekanne toimub ainult juhtpaneeli kaudu, HDD-le ei ole videosalvestust ( pingil puudub kõvaketas).
  • Videomaterjal salvestatakse pingil olevale kõvakettale, mis võimaldab juurdepääsu salvestatud materjalile või otseülekandele.

Mõõdud: 1780 mm x 450 mm x 500 mm
Tarneviis on kokkuleppeline.

Küsi hinnapakkumist!
info@gardenistas.eu

Tootekood: CCTV Kategooriad: ,
Kaal88 kg
Mõõtmed1780 × 450 × 500 mm

Toote päring

Gardenistas järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just Gardenistas järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest Gardenistas järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

Gardenistas järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

gardenistas järelmaks

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Gardenistas järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Gardenistas järelmaksu tavatingimused on järgmised:

  • Intress alates 0%
  • Lepingutasu alates 0 eurost
  • Periood kuni 4 aastat

Gardenistas järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. Gardenistas järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 2049-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 31.12%, kuumakse suurus 197.14 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 2365.68 eurot.