Nutikas pargipink HYBRID

Ajatu disaini ja nutika tehnoloogiaga varustatud pargipink muudab avalikus linnaruumis viibimise meeldivaks turistile ja kohalikule elanikule.

Nutikad pargipingid on varustatud USB- laadimispesade ja 4 G interneti levialaga 4-20 meetrit ja kiirusega rohkem, kui 150Mbps. Ideaalselt sobilikud avalikesse kohtadesse. Pinkide valmistamisel on kasutatud ainult kõrgekvaliteedilisi materjale, mis on vastupidavad erinevatele ilmastikuoludele.

Pargipink on varustatud erinevate andurite ja loenduritega, mis mõõdavad interneti andmete edastamise mahtu ning kiirust, energia tootmist ja kasutamise analüüsimist.

Nutikas pink HYBRID ei vaja täiendavad investeeringuid ja infrastruktuuri muudatusi ega toiteallikaid. Parim pink maailmas, millest paljud veel unistadagi ei oska.

Tutvustus

Uus generatsioon tehnoloogias ja disainis kolib avatud linnaruumi, et pakkuda nutikate võimalustega varustatud modernsete pargipinkide kasutamist kõigile soovijatele. Päikesepaneelidega varustatud pargipinkide paigutamine avatud linnaruumi (jahisadam, rannapromenaad, park, keskväljak) ei vaja reeglina täiendavad investeeringuid, infrastruktuuri muudatusi ega toiteallikaid. Nutika pargipingi mudel HYBRID sisaldab kõiki STANDARD mudeli funktsioone, koos integreeritud AC laadimismooduli lisamisega. Toode on mõeldud kasutamiseks piirkondades ja riikides, kus on vähem päikest. Päikesepaneelide ja aku koostööd kombineerides, säilitab pink kogu oma funktsionaalsuse igasugustes välitingimustes.

Mõõdud: 1780 mm x 450 mm x 500 mm
Tarneviis on kokkuleppeline.

Küsi hinnapakkumist!
info@gardenistas.eu

Lisainfo

Kaal 88 kg
Mõõtmed 1780 × 450 × 500 mm

Toote päring

Tootekood HYBRID Kategooria