,

Nutikas pargipink URBAN +


Ajatu disaini ja  nutika tehnoloogiaga varustatud pargipink muudab avalikus linnaruumis viibimise meeldivaks turistile ja kohalikule elanikule.

Nutikad pargipingid on varustatud USB- laadimispesade ja 4 G interneti levialaga 4-20 meetrit ja  kiirusega rohkem, kui 150Mbps.  Ideaalselt sobilikud avalikesse kohtadesse. Pinkide valmistamisel on kasutatud ainult kõrgekvaliteedilisi materjale, mis on vastupidavad erinevatele ilmastikuoludele.

Pargipink on varustatud erinevate andurite ja loenduritega, mis mõõdavad interneti andmete edastamise mahtu ning kiirust,  energia tootmist ja kasutamise analüüsimist.

Tänapäeva parim pargipink maailmas. millest paljud unistadagi ei oska!

Tutvustus

Uus generatsioon tehnoloogias ja disainis kolib avatud linnaruumi, et pakkuda nutikate võimalustega varustatud modernsete pargipinkide kasutamist kõigile soovijatele. Päikesepaneelidega varustatud pargipinkide paigutamine avatud linnaruumi (jahisadam, rannapromenaad, park, keskväljak, kaubanduskeskus), mudel URBAN+ pargipingile on sisse ehitatud  19″LCD ekraan, mis võimaldab edastada erinevaid reklaame, bussi-või rongide väljumise/saabumise kellaaegu või muud üldist ja vajaliku informatsiooni. Täiustatud tarkvara ja UI kasutajaliides võimaldavad üles laadida ja näidata erinevat informatsiooni.  Toode on täiendatud ja varustatud kaameraga, mille tehniline võimekus lubab piirkonna liikumist salvestada ka  pimedas. URBAN+ pargipink vajab töötamiseks 24/7 täiendavat  elektrivõrgu toidet.

Mõõdud: 1780 mm x 450 mm x 500 mm
Tarneviis on kokkuleppeline.

Küsi hinnapakkumist!
info@gardenistas.eu

Tootekood: URBAN+ Kategooriad: ,
Kaal88 kg
Mõõtmed1780 × 450 × 500 mm

Toote päring

Gardenistas järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!