Nutikas pargipink URBAN

Ajatu disaini ja nutika tehnoloogiaga varustatud pargipink muudab avalikus linnaruumis viibimise meeldivaks turistile ja kohalikule elanikule.

Nutikad pargipingid on varustatud USB- laadimispesade ja 4 G interneti levialaga 4-20 meetrit ja kiirusega rohkem, kui 150Mbps. Ideaalselt sobilikud avalikesse kohtadesse. Pinkide valmistamisel on kasutatud ainult kõrgekvaliteedilisi materjale, mis on vastupidavad erinevatele ilmastikuoludele.

Pargipink on varustatud erinevate andurite ja loenduritega, mis mõõdavad interneti andmete edastamise mahtu ning kiirust, energia tootmist ja kasutamise analüüsimist.

Tänapäeva parim pargipink maailmas. millest paljud unistadagi ei oska!

Tutvustus

Uus generatsioon tehnoloogias ja disainis kolib avatud linnaruumi, et pakkuda nutikate võimalustega varustatud modernsete pargipinkide kasutamist kõigile soovijatele. Päikesepaneelidega varustatud pargipinkide paigutamine avatud linnaruumi (jahisadam, rannapromenaad, park, keskväljak) ei vaja reeglina täiendavad investeeringuid, infrastruktuuri muudatusi ega toiteallikaid. Nutika pargipingi mudel mudel URBAN pargipingile on sisse ehitatud 19″LCD ekraan, mis võimaldab ekraanilt edastada erinevaid reklaame, bussi-või rongide väljumise/saabumise kellaaegu või muud üldist ja vajaliku informatsiooni. Täiustatud tarkvara ja UI kasutajaliides võimaldab üles laadida ja kasutada pingil, erineva kestvusega ning parameetritega informatsiooni. URBAN pargipink vajab töötamiseks 24/7, täiendavat elektrivõrgu toidet.

Mõõdud: 1780 mm x 450 mm x 500 mm
Tarneviis on kokkuleppeline.

Küsi hinnapakkumist!
info@gardenistas.eu

 

Lisainfo

Kaal 88 kg
Mõõtmed 1780 × 450 × 500 mm

Toote päring

Tootekood URBAN Kategooria