Piknikulaud Oliver

NB! Enne tellimuse esitamist, soovitame uurida tarneaega läbi toote päringu!

Piknikulaua mõõdud:
-260 x 260
-laudise paksus: 44 mm
Värvitoon: immutatud (roheline)
Materjal: põhjamaine kuusepuu
Pakendi mõõdud: 1290 mm x 1200 mm x 500 mm
Kaal: 131 kg
Transporditakse detailidena, kaasas kokkupaneku joonis

Tasuta tarne

 

741.00

Saadaval järeltellimisel


Tutvustus

Piknikulaud Oliver – Ø 2430mm

Komplekt on tehtud kuusepuidust ning mõeldud kodu kasutusse välistingimustesse. Toodetud Eestis, tootja Palmako.

Puidu ostmisel peaksid teadma järgmist:
Värvide mäng
Igal puidutükil on eriomane kuju, värv ja tekstuur. Sellest tulenevalt tekib puitmaterjalile iseloomulik värvide ja varjundite mäng. Puidu varieeruv tihedus tingib selle, et survetöötlemisel ei imendu värvaine ühtlaselt – tekivad erineva intensiivsusega värvitoonid. Tavaliselt ühtlustuvad need aja jooksul ilmastiku mõjul.
Karedad pinnad
Isegi kõige hoolikama töötluse puhul ei õnnestu täielikult vältida mõningaid karedaid kohti ja hööveldusjälgi. Need kipuvad tekkima eriti siis, kui hööveldatakse puidusüü ja oksakohtade vastassuunas. Karedad kohad saab siluda peeneteralise liivapaberiga.
Oksakohad
Oksakohad on puitmaterjalis loomulik nähtus – neid võib olla vähem või rohkem ja erineva suurusega. Hoolimata äärmiselt põhjalikust kvaliteedikontrollist võib ikkagi juhtuda, et kuiva ilmaga kukuvad oksakohad puidust välja. See aga ei mõjuta puidu tugevust ega kestlikkust.

Meie tootevalikus on erinevas suuruses aiamööbleid, garaaše, varjualuseid, aiamaju, panipaiku, paviljone ja mahukaid panipaikasid tööriistade hoiustamiseks. Igaüks leiab kindlasti endale meeldiva ja vajadustele vastava toote. Kõik vajalikud detailid ja tarvikud sisalduvad komplektis. Teil jääb üle vaid valida sobiv koht ja valmistada ette aluspind paigalduseks. Komplektis kaasas uksed, aknad ja kõik tehnilised joonised, mis lihtsustavad paigaldust. Kvaliteetsed materjalid, hoolas töö ja korrektne viimistlus tagavad maja püsimise pikkade aastate vältel ning kindlustab teile hubased suveõhtud paljudeks aastateks.

Lisainfo

Kaal 158 kg
Mõõtmed 2000 × 1200 × 170 mm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Piknikulaud Oliver”

Toote päring

Sulle võib meeldida ka…

  • Garaaž Andre 44,7m² – sektsioonustega Garaažid Gardenistas.euGaraaž Andre 44,7m² – sektsioonustega Garaažid Gardenistas.eu 2 Kiirvaade
    -18%
    KIIRE TARNE!
  • Aiamaja CONCEPT (7,0 m²) Aiamajad Gardenistas.euAiamaja CONCEPT (7,0 m²) Aiamajad Gardenistas.eu 2 Kiirvaade
    -13%
    KIIRE TARNE!