Aiamööbel

  • Piknikulaud “Gardenistas 2” Aiamööbel Gardenistas.eu 3Piknikulaud “Gardenistas 2” Aiamööbel Gardenistas.eu 4 Kiirvaade
    KIIRE TARNE!

Aiamööbel – lai valik kvaliteetset puidust mööblit aeda! Aialauad, toolid, kiiged.

Koduaeda või terrassile loodud mugav istumisala on äärmiselt mõnus lahendus, et nautida mugavalt päikselisi päevi ja pikendada õhtust ajaveetmist õues. Lisa oma terrassile praktiline aialaud ja toolid, et nautida perega maitsvat lõunasööki värskes õhus! Aiamööbel peab olema vastupidav, kergesti hooldatav ja mugav. Kõige vastupidavam materjal aiamööblile on puit – see sobitub igasse keskkonda ja seda on võimalik kergesti puhastada ning välimust uuendada.

Kuna Eesti ilm on tihtipeale vihmane, siis tasub istumisnurgake planeerida vähemalt osaliselt katuse alla. Selleks võib olla väike katusealune, aiatelk või hoopis looduslähedasem ja puidust aiamööbliga eriti hästi kokkusobiv paviljon. Katusealune võimaldab istuda ka vihmase ilmaga õues ning samal ajal kaitsta ka mööblit. Ka puidust aiamööbel vajab kaitset tugeva vihma ja päikesevalguse eest, et tagada nende pikk eluiga ja ilus välimus.

Leia Gardenistase tootevalikust just enda koduaeda või terrassile sobiv aialaud ja -toolid või hoopiski aiakiik. Lisa juurde oma lemmiklilledega lillekastid ning mõnus lõõgastuspaik ongi valmis.

Puidust aiamööbel – kvaliteetne, vastupidav ja tänapäevase disainiga. Iga aia uhkus.

[searchandfilter id="tootefilter_mobile"]