Liivakastid

Näitan kõiki 5 tulemust

Auto kujuga liivakast, mis on tehtud naturaalsest immutatud puidust. Liivakast on ühelt poolt kaetav luugiga, mille üles tõstmisel saab seadistada seda mugavalt pingiks.
95.00
Telli
Võrdle
Auto kujuga liivakast, mis on tehtud naturaalsest puidust. Liivakast on ühelt poolt kaetav luugiga, mille üles tõstmisel saab seadistada seda mugavalt pingiks. Liivakast on soovitatav järeltöödelda kas laki või värviga.
85.00
Telli
Võrdle
Rõõmsates toonides värviline liivakast, mida saab soovi korral katta puitrestidega. Liivakasti ühel küljel on ka praktiline laegas, kuhu on võimalik panna lastel oma mänguasjad ja liivavormid. Liivakast on tehtud immutatud FSC puidust, mis ei vaja hilisemat töötlemist.
104.00
Telli
Võrdle
Rõõmsates erksates toonides liivakast Sepp, mis on tehtud immutatud puidust ning ei vaja järeltöötlust. Liivakast on kaetav kahelt poolt katteplaatidega, mille avamisel on võimalik seada need mugavalt pingiks.
94.00
Telli
Võrdle
Liivakast, mis on kujult nagu auto. Avades liivakasti kaas, saab seda seadistada mugavaks istmeks. Puitmaterjali liivakastil eraldi töödelda pole vaja. Sobib kasutada koduaias ja mänguväljakul, kus on pinda vähemalt 10 m2.    
95.00
Telli
Võrdle

Näitan kõiki 5 tulemust