Mängumajad

Näitan kõiki 4 tulemust

Puidust laste mängumaja M550. Tegemist on okaspuidust laste mängumajaga, millel on omanäoline katusekuju. Aknal on katteks klaasi asemel luugid ning uksel on kasutatud 6mm-st pleksiklaasi.  
330.00
Telli
Võrdle
Puidust laste mängumaja. Tegemist on okaspuidust laste mängumajaga mis on piisavalt suur mitmekesi mängimiseks. Majas sees eraldab ruumi üks vahesein. Mõlemal ruumil on eraldi sissepääsud. Laste ohutuse tagamiseks on maja ustel kasutatud tavalise klaasi asemel 6 mm-st pleksiklaasi. Akendel on katteks luugid.  
459.00
Telli
Võrdle
Puidust laste mängumaja. Tegemis on okaspuidust laste mängumajaga mis on piisavalt suur mitmekesi mängimiseks. Majas sees asetseb üks suur ruum, mida kaunistavad mitmed avarad aknad. Laste ohutuse tagamiseks on akendel ja ustel kasutatud tavalise klaasi asemel 6 mm-st pleksiklaasi. Maja teeb omanäolisemaks sellelt välja ulatuv verandaga katusealune, kus on ka vihmase ilma korral lastel põnev mängida.  
699.00
Telli
Võrdle
Puidust laste mängumaja liumäega. Tegemis on okaspuidust laste mängumajaga koos liumäega. Akendel on katteks klaasi asemel luugid ning uksel on kasutatud 6mm-st pleksiklaasi.  
420.00
Telli
Võrdle

Näitan kõiki 4 tulemust