Projektid

Projektid

Valmis lahendused

Multifunktsionaalsete ja ohutute toodete väljatöötamise ja tarnimisega soovime edendada vaba aja sisustamist õues, arengut ja füüsilist tegevust kõikides vanuserühmades.

Meie põhieesmärk on professionaalne ja igakülgne mänguväljakute koostamine – seepärast pakume teenuseid, mis hõlmavad rohealade kujundust ja sisustamist, paigaldustöid ja hooldust. Pidades meeles, et kliendi rahulolu on firma tõhusa turul toimimise ja edasise arengu nurgakivi, on meie prioriteediks viia end kurssi klientide vajadustega ja osutada kindla kvaliteediga teenuseid kliendiga kokku lepitud aja jooksul, järgides samal ajal ohutuse ja keskkonnakaitse standardeid.

Me tunneme uhkust, et oleme mänguväljakute turu osalised ja üks selle loojatest. Me järgime pidevalt ohutus- ja kvaliteedistandardeid, sest meie eesmärk on aidata aktiivselt kaasa oma tööstusharu edasisele arengule. Pidades meeles põhieesmärki, milleks on laste ja noorukite rõõmus ning ohutu mängutegevus, pühendame me oma tegevusse ohtralt energiat ja tähelepanu, et teenida klientide usaldus.

Tooted kinnitatakse betoonvundamenti metallist ankurpoltide abil, mis tagavad puidu täieliku kaitse maapinna niiskuse kahjuliku mõju eest. Kõik ketid ja metallist struktuurielemendid on valmistatud terasest ja nõuetekohaselt kalibreeritud.

Toodete pädev kokkupanek ja mänguväljaku kiire käiku andmine on meie jaoks prioriteet! Omavoliliselt laiendatud konstruktsioon, mittetäielikult kokku pandud tooted, paigaldamata kukkumiskaitsed, nõuetekohaselt ette valmistamata maapind jms võivad põhjustada uudishimulike laste jaoks ohtlikke olukordi.

[searchandfilter id="tootefilter_mobile"]