Mänguväljakud

Mänguväljakud koduaeda

laste mänguväljakud olulised osad ühiskonnas, mis aitavad kaasa laste arengule, tervisele ja heaolule ning loovad võimaluse mänguliseks ja positiivseks lapsepõlveks. Mänguväljakud sobivad ideaalselt igasse koduaeda ja vastavad igati laste soovidele ning vajadustele. Mänguväljakud on populaarsed igas vanuses laste hulgas, sest võimaldavad nii üksi, kui ka koos sõpradega lõbusalt aega veeta. Mänguväljakuid saab enamasti ka erinevate moodulitega täiendada. Mänguväljakute ja mängumajade abil veedavad lapsed meelsasti palju aega õues. Meie mänguväljakud on toodetud Eestis!

Puidu ostmisel peaksid teadma järgmist:
Värvide mäng
Igal puidutükil on eriomane kuju, värv ja tekstuur. Sellest tulenevalt tekib puitmaterjalile iseloomulik värvide ja varjundite mäng. Puidu varieeruv tihedus tingib selle, et survetöötlemisel ei imendu värvaine ühtlaselt – tekivad erineva intensiivsusega värvitoonid. Tavaliselt ühtlustuvad need aja jooksul ilmastiku mõjul.
Karedad pinnad
Isegi kõige hoolikama töötluse puhul ei õnnestu täielikult vältida mõningaid karedaid kohti ja hööveldusjälgi. Need kipuvad tekkima eriti siis, kui hööveldatakse puidusüü ja oksakohtade vastassuunas. Karedad kohad saab siluda peeneteralise liivapaberiga.
Oksakohad
Oksakohad on puitmaterjalis loomulik nähtus – neid võib olla vähem või rohkem ja erineva suurusega. Hoolimata äärmiselt põhjalikust kvaliteedikontrollist võib ikkagi juhtuda, et kuiva ilmaga kukuvad oksakohad puidust välja. See aga ei mõjuta puidu tugevust ega kestlikkust.

[searchandfilter id="tootefilter_mobile"]