Ettevõttest

Ettevõte sai loodud kuna poodides müüdi väga kesise valikuga mänguväljakuid ja nende lisasid. Olles töötanud varem müügijuhina, tundus loogiline luua oma ettevõte.

Tuua turule suurem toodete valik mõistliku hinnaga. Lisaks kõigele eelnevale pidi lisasid kokku ostma erinevatest poodidest.

Tänaseks on meil lai kaubavalik. Pakume ka paigaldust, kui klient seda soovib. Nii saab klient täislahenduse samast kohast. Meie eesmärk on täita iga kliendi soov.

E-poes on suur valik tooteid tervele perele.

Meie ettevõte esindab mitmeid rahvusvaheliselt tunnustatud kaubamärke, mis on olnud lastele ja täiskasvanutele kaaslasteks juba mitmeid aastaid.

Lisaks oleme kaasanud ka parimaid Eesti tootjaid. Kaubavalik on kasvanud ja arenenud koos meie ja meie klientidega.

Iga klient on meile oluline. Ka kõige pisemad.

manguvaljakud, gardenistas

Laste mänguväljakud

Pakume laias valikus tooteid laste mänguväljakute sisustamiseks. Meie tooted on mõeldud nii eraviisiliseks kui ka avalikuks kasutamiseks.

Teeme koostööd omavalitsusüksuste ning kinnivarahaldusettevõtetega sisustamaks avalikud laste mänguväljakud kaasaaegsete, turvaliste ja põnevate atraktsioonidega.

aiakaubad icon 2

Aiakaubad

Müüme aiamööblit ja teisi tooteid aedade sisustamiseks, taimekasvatuseks ja meeldivaks vabaajaveetmiseks.

linnamoobel icon 1

Linnamööbel

Pakume laias valikus tooteid parkide jms linnaruumi sisustamiseks. Meie sortimendis on esindatud erinevad kaasaegsete disainilahendustega mugavad pargipingid ja prügikastid.

gardenistas logo 400px

K-wooden Production Grupp OÜ

Reg.nr: 12966765
E-post: info@gardenistas.eu
Tel nr: (+372) 5916 1165

Aadress: Tööstuspargi tn. 12, Vinni alevik, Vinni vald, Lääne-Virumaa, 46601

Küsimuste korral võtke meiega ühendust!