Lehtla Gardenistas (10,9m2)

Lehtla Gardenistas (10,9m2) varjualune päikselisel ilmaga ning mõnus lounge lihtsalt olemiseks. Võimalik kasutada panipaigana või puude hoiustamiseks. Toode on sobilik lasteaeda või kooli väliõppe klassideks.

Katusekate ei ole hinnas
Põrand on pakendis ( naturaalne )
Lehtla on naturaalne
Tarne 1-5 nädalat

ERI transport(hinnapakkumise alusel)!

NB! Küsi pakkumist paigaldusele ja lisadele ( info@gardenistas.eu )

1,519.00


Tutvustus

Lehtla Gardenistas (10,9m2)

Varjualune pakub kohta kus võib nautida mõnusaid suveõhtuid, kui sinna paigutada näiteks suvemööbel. Kujutle kus perekond või sõbrad on kõik koos sumedal suveõhtul, meeldivalt aega veetmas ning grillimas,  ja isegi väike vihmasabin ei segaks. Toode on sobilik lasteaeda või kooli väliõppe klassideks.

Lehtla  võib näiteks kasutada  kaminapuude hoiustamiseks või paigutada sinna rattad, aiatarbed ja muu varustus mis vajab varju päikese ja vihma eest.

Põhja pindala 10.9 m²

Seina välismõõdud 300 x 364 cm

Sisemõõdud 288 x 351 cm

Põranda pindala 10.1 m²

Seinalaua paksus 19 mm

Esiseina kõrgus 191 cm

Katusekonstruktsioon 19 mm

Katuse pindala 16,5 m²

Katuse kaldenurk 20 °

Katuseharja kõrgus 257 cm

Räästa laius (ees) 16 cm

Räästa laius (külgedel) 16 cm

Räästa laius (taga) 23 cm

Katuseprussid 44 x 94 / 32 x 65 mm

Põranda prussid 44 x 94 mm

Põranda materjal 19 mm

Meie tootevalikus on erinevas suuruses aiamajasid, panipaiku, paviljone ja mahukaid panipaikasid tööriistade hoiustamiseks. Igaüks leiab kindlasti endale meeldiva ja vajadustele vastava toote. Kõik vajalikud detailid ja tarvikud sisalduvad komplektis. Teil jääb üle vaid valida sobiv koht ja valmistada ette aluspind paigalduseks. Komplektis kaasas uksed, aknad ja kõik tehnilised joonised, mis lihtsustavad paigaldust. Soovi korral pakume enda poolt ka paigaldust ning lisatöid mis tõstavad aiamaja vastupidavust veelgi. Juurde pakutavad teenused meie poolt on niiskustõkkega töötlemine, katsematerjali vahetus oluliselt tugevama vastu, värvimist vastavalt kliendi soovile, tugevamat alust, vihmaveerenni paigaldus jms. Meie meeskond lähtub kliendi soovist. Kvaliteetsed materjalid, hoolas töö ja korrektne viimistlus tagavad maja püsimise pikkade aastate vältel ning kindlustab teile hubased suveõhtud paljudeks aastateks.
Naturaalsest töötlemata puidu puhul tasub teada:
Aiamajad on asuvad ilmastikumõjudele avatult väliskeskkonnas, vihma ja päikese käes. Puit imab vett ja selle niiskussisaldus muutub vastavalt ümbritseva keskkonna niiskussisalduse muutumisele. Niiskuse suurenedes puit paisub, niiskuse vähenedes kahaneb. Aias, kus on niiske ja soe, hakkab töötlemata puit tasapisi pehkima. Puidu hävinemist on võimalik takistada või vähemalt aeglustada seda töödeldes, nii säilib puitmaterjal palju kauem. Õige töötlemise korral on puit kaitstud paisumise, UV-kiirguse, hallituse ja sine eest.

Soovitame ostmisel kindlasti naturaalsest puidust aiamaja töödelda selle hävinemise eest nii seest kui väljast
Rohkem infot: info@gardenistas.eu
                           +372 5916 1165

Lisainfo

Kaal 620 kg
Mõõtmed 2370 × 1200 × 890 mm

Toote päring

Tootekood Hut3x3,6 Kategooria Sildid , , , , ,

Sulle võib meeldida ka…