,

Marimba “Calypso”


Marimba  ” Stream” koosneb erinevalt häälestatud metallist torudest. Marimbafoni mängimiseks ei pea eelnevalt omama erilisi oskusi, mistõttu on hea alustada oma muusikalise seiklusega juba varakult. Instrumendi  lihtsus julgustab lapsi tegema esmaseid muusikalisi katseid ja arendab nende loovust.

Küsi täpsemat informatsiooni:

info@gardenistas.eu

Tutvustus

Marimba ehk marimbafon on ksülofoniga sarnane pill. Marimba  “Calypso”koosneb eraldi häälestatud torudest, millest igaüks teeb kindla kõrgusega heli. Marimba kõla on aga pehmem kui ksülofonil. Mängimise tehnika on väga lihtne ja intuitiivne. Kergete löökidega torude keskele on võimalus esitada ükskõik millise rütmiga loomingut.

Lapsed on meie tulevik, loovuse arendamiseks mõeldud  marimba ” Stream””  abil saavad alguse imelised muusikalised avastusretked mänguväljakul, linnaparkides, laste- või koduaias. Ksülofon, marimba, torukellad ja käsitrumm võimaldavad luua  imelise kõlaga muusikat. Erinevate instrumentide kõla ja heli kombineerimine koos või eraldi on omaette seiklus, mis  toob ja loob palju rõõmu ning arendab laste loovust.

Tootekood: CALYPSO Kategooriad: ,
Kaal41 kg
Mõõtmed615 × 1700 × 1075 mm

Toote päring

Gardenistas järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!