Ugears 3D pusle – Kokkupandav telefonihoidik

Ugears 3D pusle.

Nuputamist ja põnevust kuni 2’ks tunniks! Mudel ei vaja liimi ega eritööriistu ja selle detailid on raamist lihtsasti väljavõetavad.

Kõik vajalik kokkupanekuks on komplektis kaasas.

Sobib kingituseks erilisele  inimesele ja sõbrale!

Suurus kokkupandult: 12.2*6.5*11.7 cm

Pakendi suurus: 9.2*21*1.5 cm
Detailide arv: 73
Orienteeruv aeg kokkupanekuks: 2 tundi

19.38

9 laos


Tutvustus

Järgides minimalistliku ja funktsionaalse disaini kaasaegset trendi.
Ugears uhkusega esitleb oma puidust kokkupandavat telefonihoidjat, nutikas ja praktiline.
Puhtad jooned ja funktsionaalsus koos Ugearsi ikoonilise disainiga, kus sündis ja arendati kokkupandava telefonialuse idee.
Jäädes lojaalseks looduslikele materjalidele, lõid Ugearsi disainerid puidust mudeli, mis ei ole mitte ainult lõbus 3D-puzzle või DIY projekt, vaid ka kasulik kaaslane teie igapäevastes tegevustes. Ideaalne kingiidee.
Mobiiltelefonidest on saanud suur osa meie elu kõigist aspektidest – nad on nii asendamatud äriassistendid kui ka kõik-ühes meelelahutusvidinad.
Olenemata sellest, kas tegemist on olulise konverentskõnega või naljakate kasside videote sirvimisel, on kokkupandav telefonihoidja siin, et muuta teie kogemus mugavamaks ja meeldivamaks.
Telefonihoidjal on reguleeritav tuginurk, mis pakub kolme mugavat asendit. See pakub lisatuge suurematele telefonidele. Asendit saab reguleerida, keerates keskratast. Libisemise vältimiseks ja telefoni paigal püsimise tagamiseks on tagusel kaks kummipaela. Hoidja sobib ideaalselt reisile kaasa võtmiseks.

Lisainfo

Kaal 1 kg
Mõõtmed 92 × 210 × 15 mm

Toote päring

Tootekood 4820184121171 Kategooria Sildid , , , ,