Aiamaja TEAHOUSE (5,3 m²)

Valgusküllane aiamaja TEAHOUSE on ideaalne puhkepaik või kodukontor sinu aeda.

  • TARNE : 2-4 nädalat
  • Toode on täis komplektne
  • Tasuta tarne Eestis v.a. saared
  • Pakume kokkupanekut ja töötlust

1,699.00


Tutvustus

Aiamaja TEAHOUSE

Stiilse välimusega aiamaja sobib igasse aeda. Valgusküllane aiamaja TEAHOUSE on täpselt see mida vaja suviseks ajaveetmiseks. Maja ees on ka pisike terass, lisa juurde suvemööbel.
Kujutle kus perekond või sõbrad on kõik koos sumedal suveõhtul, meeldivalt aega veetmas ning grillimas,  ja isegi väike vihmasabin ei segaks – ideaalne! Kas pole?

Seinamõõdud: 234/226 cm
Aknaklaas: karastatud pakett
Põrandapindala: 5,3  m2
Katuseharja kõrgus: 265 cm
Katusematerjal: katusekate tõrvapapp
Seina paksus: 19mm
Toode transporditakse osadena, mis on pakitud ühte suurde pakki
Pakimõõdud: pikkus 230 cm laius 111 cm kõrgus 92 cm
Kaal: 422 kg

Paigaldusjuhend

Meie tootevalikus on erinevas suuruses aiamajasid, panipaiku, paviljone ja mahukaid panipaikasid tööriistade hoiustamiseks. Igaüks leiab kindlasti endale meeldiva ja vajadustele vastava toote. Kõik vajalikud detailid ja tarvikud sisalduvad komplektis. Teil jääb üle vaid valida sobiv koht ja valmistada ette aluspind paigalduseks. Komplektis kaasas uksed, aknad ja kõik tehnilised joonised, mis lihtsustavad paigaldust. Soovi korral pakume enda poolt ka paigaldust ning lisatöid mis tõstavad aiamaja vastupidavust veelgi. Juurde pakutavad teenused meie poolt on niiskustõkkega töötlemine, katsematerjali vahetus oluliselt tugevama vastu, värvimist vastavalt kliendi soovile, tugevamat alust, vihmaveerenni paigaldus jms. Meie meeskond lähtub kliendi soovist. Kvaliteetsed materjalid, hoolas töö ja korrektne viimistlus tagavad maja püsimise pikkade aastate vältel ning kindlustab teile hubased suveõhtud paljudeks aastateks.

Naturaalsest töötlemata puidu puhul tasub teada:

Aiamajad on asuvad ilmastikumõjudele avatult väliskeskkonnas, vihma ja päikese käes. Puit imab vett ja selle niiskussisaldus muutub vastavalt ümbritseva keskkonna niiskussisalduse muutumisele. Niiskuse suurenedes puit paisub, niiskuse vähenedes kahaneb. Aias, kus on niiske ja soe, hakkab töötlemata puit tasapisi pehkima. Puidu hävinemist on võimalik takistada või vähemalt aeglustada seda töödeldes, nii säilib puitmaterjal palju kauem. Õige töötlemise korral on puit kaitstud paisumise, UV-kiirguse, hallituse ja sine eest.

Soovitame ostmisel kindlasti naturaalsest puidust aiamaja töödelda selle hävinemise eest nii seest kui väljast
Väljast värvitud aiamajad on seest naturaalsest töötlemata puidust, soovitame niiskustõkkega töödelda
Pakume aiamajade kokkupanekule lisaks töötlemist

Rohkem infot: info@gardenistas.eu
                           +372 5916 1165

Lisainfo

Kaal 422 kg
Mõõtmed 2300 × 1110 × 920 mm
Bränd

Värv

Naturaalne

Toote päring

Tootekood BCK5009NF Kategooria Sildid , , ,

Sulle võib meeldida ka…