• Neo-Sport Batuut 252 cm Batuudid Gardenistas.eu 3Neo-Sport Batuut 252 cm Batuudid Gardenistas.eu 4 Kiirvaade
  -42%
  KIIRE TARNE!
 • Neo-Sport Batuut 374 cm Batuudid Gardenistas.euNeo-Sport Batuut 374 cm Batuudid Gardenistas.eu 2 Kiirvaade
  -31%
  KIIRE TARNE!

Batuudid

Pole last kellele ei meeldiks batuudi peal hüpata. Need hoovid kus on batuut- kostub päris tihti laste naeru ja kilkeid. Ja mis saaks olla veel vahvam, kui õue peal on asi, mis toob lapsed värsket õhku hingama. Ja mitte ainult – batuudid ja nendel hüppamine ei ole mitte ainult lõbus ajaviide, vaid ka arendav kehaline tegevus, mis sobib nii lastele kui täiskasvanutele. Kuna saadaval on nii palju erinevaid batuudi mudeleid, alates odavast ja lõpetades esmaklassilise kvaliteediga, võib õige batuudi valimine olla keeruline.

Kui suur peaks batuut olema?

Kõige levinum on kolme kuni nelja meetrine batuut. Batuut peaks olema piisavalt suur,  et seal saaks mugavalt hüpata, kuid arvestama peab kindlasti ka kohaga, kuhu batuut on planeeritud – kui palju on seal tasast maapinda ja kui kaugel on ümbritsevad objektid.

Missugust batuuti valida?

Laste batuut peaks kindlasti olema võimalikult turvaline, imeline abiline on batuudi turvavõrk, mis ei lase lastel batuudilt maha kukkuda, samuti peavad ka vedrud olema kaetud patjadega. Valitud batuudi mudel sõltub ka sellest, kes seda batuuti hakkab kasutama – kas see on ainult lastele või hüppavad seal ka vanemad? Abiks võib olla ka batuudi kasutaja maksimaalne kaal.
[searchandfilter id="tootefilter_mobile"]
 • Neo-Sport Batuut 252 cm Batuudid Gardenistas.euNeo-Sport Batuut 252 cm Batuudid Gardenistas.eu 2 Kiirvaade
  -42%
  KIIRE TARNE!
 • Neo-Sport Batuut 374 cm Batuudid Gardenistas.euNeo-Sport Batuut 374 cm Batuudid Gardenistas.eu 2 Kiirvaade
  -31%
  KIIRE TARNE!