Käsitrumm " Duet"

Käsitrumm “Duet” mängimiseks ei pea eelnevalt omama erilisi oskusi, mistõttu on hea alustada oma muusikalise seiklusega juba varakult. Instrumendi lihtsus julgustab lapsi tegema esmaseid muusikalisi katseid ja arendab nende loovust.

Küsi täpsemat informatsiooni:

info@gardenistas.eu

Tutvustus

Käsitrumm ” Duet ” metalne, kuid samas pehme heli on instrumendile iseloomulik. Nimetatud instrument sobib ideaalselt spontaanse muusika tegemiseks kahele inimesele mänguväljakul või pargis. Igale lapsele meeldib käeline tegevus, sõltumata nende muusikalistest võimetest. Käsitrummi metalne heli sobib suurepäraselt teiste välistingimustes kasutavate instrumentidega, näiteks ksülofon ” Piano Echo” ja marimba “Stream”.

Lapsed on meie tulevik, loovuse arendamiseks mõeldud käsitrumm ” Duet ” abil saavad alguse imelised muusikalised avastusretked mänguväljakul, linnaparkides, laste- või koduaias. Ksülofon, marimba ja torukellad võimaldavad luua imelise kõlaga muusikat. Erinevate instrumentide kõla ja heli kombineerimine koos või eraldi on omaette seiklus, mis annab palju rõõmu ja arendab laste loovust. Toote paigaldamiseks on kaks erinevat võimalust: Betoneeritav ankur pehmele pinnasele( liiv, muru) ja lame ankur (tänavakivist kõnniteed, platsid, asfalt jne).

Lisainfo

Kaal 35 kg
Mõõtmed 1390 × 55 × 69 mm

Toote päring

Tootekood DUET Kategooriad ,