Marimba "Steam"

Marimba ” Stream” koosneb õigesti häälestatud metallist torudest. Marimbafoni mängimiseks ei pea eelnevalt omama erilisi oskusi, mistõttu on hea alustada oma muusikalise seiklusega juba varakult. Instrumendi lihtsus julgustab lapsi tegema esmaseid muusikalisi katseid ja arendab nende loovust.

Küsi täpsemat informatsiooni:

info@gardenistas.eu

Tutvustus

Marimba ehk marimbafon on ksülofoniga sarnane pill. Marimba “Stream” koosneb eraldi torudest millest igaüks teeb kindla kõrgusega heli. Marimba kõla on aga pehmem kui ksülofonil. Mängimise tehnika on väga lihtne ja intuitiivne. Kergete löökidega torude keskele on võimalus esitada ükskõik millise rütmiga loomingut.

Lapsed on meie tulevik, loovuse arendamiseks mõeldud marimba ” Stream”” abil saavad alguse imelised muusikalised avastusretked mänguväljakul, linnaparkides, laste- või koduaias. Ksülofon, marimba, torukellad ja käsitrumm võimaldavad luua imelise kõlaga muusikat. Erinevate instrumentide kõla ja heli kombineerimine koos või eraldi on omaette seiklus, mis toob ja loob palju rõõmu ning arendab laste loovust.

Lisainfo

Kaal 22 kg
Mõõtmed 900 × 630 × 1145 mm

Toote päring

Tootekood Stream Kategooriad ,