Kümblustünn Delux 220cm integreeritud ahjuga

Inimeste arv: kuni 8
Inimeste arv: kuni 8
Kütteaeg 5-38°C: 2 – 3h
Maht: 1650L
Väline läbimõõt: 2260mm
Sisemine läbimõõt: 2050mm
Kõrgus: 1020mm
Sügavus: 900mm
Küttepuude pikkus: kuni 40cm
Kaal: 250 kg
Võimsus: 30kw
Kümblustünni sisu värv: Must, Hall, Sinine, Valge
Integreeritud roostevabast terasest ahi (30 kW)
2 meetrine korsten koos kaitsevõre ja korstnamütsiga
Termopuidust väliskest (viimistletud puidukaitsevahendiga)
Kaheosaline ümar aste

Garantii 2 aastat.

Tarne: 1-4 nädalat.

Transport alates 120€

2,870.30


Tutvustus

Kümblustünn Delux 220cm integreeritud ahjuga

 • Inimeste arv: 6-8
 • Kütteaeg 5-38C: 2-3h
 • Kaal: 200kg
 • Maht: 1650L
 • Võimsus: 30kw
 • Väline läbimõõt: 2260mm
 • Sisemine läbimõõt: 2050mm
 • Kõrgus: 1000mm
 • Roostevabast terasest ahi
 • Plastiksisu: sinine, valge, hall
 • Materjal: Termomänd

 

NB! Lisavarustus tuleb eraldi juurde osta: plastikkaan, termokatet, LED tuled, mullisüsteem, stereo, topsihoidjaid ja filtrisüsteemi.

Klaasplastist sisu – tumehall, tumesinine ja valge.

Termopuidust trepp – kümblustünni viimistluse külge kinnitatav trepp, mis muudab kümblustünni sisse ronimise hõlpsamaks. Vajalikud kinnitused on kümblustünni viimistluse küljes. Teil jääb üle trepp vaid õigesse kohta tõsta ja see kinnitub kümblustünni külge.

Termopuit viimistlus – Puidu termiline töötlemine toimub valdavalt temperatuuril 180–230 °C selleks spetsiaalselt ehitatud kambris. Termilise töötlemise käigus ei kasutata kemikaale, kogu protsess toimub kuuma õhuga, kuhu lisatakse veeaur – seega on termiliselt töödeldud puit loodussõbralik. Termotöötlus parandab puidu pehkimis- ja ilmastikukindlust ning soojusventileerivust ja vähendab puidu niiskuspaisumist. Kõrgel temperatuuril töötlemine eraldab puidust ka vaiku. Looduslikes tingimustes on termopuidu niiskussisaldus tavapärase puiduga võrreldes umbes poole väiksem. Ultraviolettkiirgusest tulenev pinna pragunemine on termopuidu puhul väiksem kui tavalisel puidul.

Soojustatud kaas – 100 mm paksune polüuretaaniga soojustatud kaas, mis lühendab kütmisaega märgatavalt ning kannatab ka paksemat lumekihti. Me ei soovita aga kaanel istuda või selle peal kõndida. Uretaankaane saab kinnitada kümblustünni viimistluse külge ning vastavate kinnituste kaudu ka koodi abil lukustada, et väikelapsed seda avada ei saaks.

Lisad(tuleb eraldi juurde tellida).

LED valgustus -Võimalik on valida ühevärvilise (valge) LED-valgusti või värvimuutva (Chromotherapy) LED-valgusti vahel. Komplekt sisaldab nelja valgustit (lampi), trafot ja lülitit. Värvimuutva LED-valgusti puhul ei saa seda teatud värvi puhul seisma jätta, vaid värvid vahelduvad määratud intervalliga automaatselt.LED-valgusti komplekt paigaldatakse kümblustünnile külge juba tehases. LED-valgustus loob kümblustünnile palju lisaväärtust ja muudab tünnis veedetud hetked veelgi meeldejäävamaks.

Kümblustünni sisene filter+element – Tegemist on väga lihtsa filtrisüsteemiga mis sobib kasutamiseks peaaegu kõikides kümblustünnides. Filtrisüsteem riputatakse kümblustünni serva külge. Filtreerimistsükli pikkus võib olenevalt vee kvaliteedist olla 0,5–2 tundi, filtri võimsus on 4000 L tunnis. Meie filtri kinnitus sobib enamikule kümblustünnidest, seda tüüpi kinnitusega saab filtreerimise ajal kümblustünnil ka kaant peal hoida.

Mullisüsteem – Komplekt sisaldab kaheksat düüsi ja mullisüsteemi pump töötab ainult õhuga. Mullisüsteem paigaldatakse kümblustünnile külge juba tehases. Mullisüsteem loob kümblustünnile palju lisaväärtust ja muudab tünnis veedetud hetked veelgi meeldejäävamaks.

Lisainfo

Kaal 200 kg

Toote päring

Tootekood Delux 220 integreeritud ahjuga Kategooria Sildid , , , , ,

Sulle võib meeldida ka…