Kümblustünn haagisel

Luxuslik kümblustünn, mis oma rikkaliku varustusega on tänapäeva mõistes parim!

Komplektis on:

  1. Kümblustünn DELUX 200cm integreeritud RV ahjuga. Väliskest Termomänd.
  2. B-kategooria kerghaagis  1880×3000
  3. Led valgustus 5 lampi üks tünnis, 4 haagisel
  4. Mullisüsteem 6 düüsiga
  5. Lahtikäivad pingid panikadega
  6. Marine stereo – ( raadio, Bluetooth, Aux) + Marine kõlarid
  7. 80Ah aku+akuklemmid, kaablid ja laadija
  8. PVC kate
  9. ARK registreerimine + TASUTA transport
  10. Garantii 2 aastat

Original price was: 7,283.00€.Current price is: 7,032.00€.

Saadaval järeltellimisel


Tutvustus

Kümblustünn Delux

Tänapäeva mõistes parim, mis turul olemas on.

Roostevaba metallist (AISI304) integreeritud ahi, korsten 2m, sädemepüüdja korstnamüts, korstna kaitse võre, äravoolu kraan. Lebo pingid panipaikadega. Plastsisu hall. Välisviimistlus: Tikkurila terrrasiõli hall. LED-valgustus kümblustünnis sees ja väljas. Mullisüsteem (700w kompressor 6 õhudüüsiga). PVC kate või soojustatud termokate. 80Ah aku + akulaadija. Stereo (Raadio, Bluetooth, AUX, USB, kõlarid 3tk, antenn.
Klaasplastist sisu – tumehall, tumesinine ja valge.

Termopuidust trepp – kümblustünni viimistluse külge kinnitatav trepp, mis muudab kümblustünni sisse ronimise hõlpsamaks. Vajalikud kinnitused on kümblustünni viimistluse küljes. Teil jääb üle trepp vaid õigesse kohta tõsta ja see kinnitub kümblustünni külge.

Termopuit viimistlus – Puidu termiline töötlemine toimub valdavalt temperatuuril 180–230 °C selleks spetsiaalselt ehitatud kambris. Termilise töötlemise käigus ei kasutata kemikaale, kogu protsess toimub kuuma õhuga, kuhu lisatakse veeaur – seega on termiliselt töödeldud puit loodussõbralik. Termotöötlus parandab puidu pehkimis- ja ilmastikukindlust ning soojusventileerivust ja vähendab puidu niiskuspaisumist. Kõrgel temperatuuril töötlemine eraldab puidust ka vaiku. Looduslikes tingimustes on termopuidu niiskussisaldus tavapärase puiduga võrreldes umbes poole väiksem. Ultraviolettkiirgusest tulenev pinna pragunemine on termopuidu puhul väiksem kui tavalisel puidul.

Soojustatud kaas – 100 mm paksune polüuretaaniga soojustatud kaas, mis lühendab kütmisaega märgatavalt ning kannatab ka paksemat lumekihti. Me ei soovita aga kaanel istuda või selle peal kõndida. Uretaankaane saab kinnitada kümblustünni viimistluse külge ning vastavate kinnituste kaudu ka koodi abil lukustada, et väikelapsed seda avada ei saaks.

Lisad

LED valgustus -Võimalik on valida ühevärvilise (valge) LED-valgusti või värvimuutva (Chromotherapy) LED-valgusti vahel. Komplekt sisaldab nelja valgustit (lampi), trafot ja lülitit. Värvimuutva LED-valgusti puhul ei saa seda teatud värvi puhul seisma jätta, vaid värvid vahelduvad määratud intervalliga automaatselt.LED-valgusti komplekt paigaldatakse kümblustünnile külge juba tehases. LED-valgusti on väga energiasäästlik ja täiesti hooldusvaba ning seda saab paigaldada kõikidele klaasplastist mudelitele.LED-valgustus loob kümblustünnile palju lisaväärtust ja muudab tünnis veedetud hetked veelgi meeldejäävamaks.

Kümblustünni sisene filter+element – Tegemist on väga lihtsa filtrisüsteemiga mis sobib kasutamiseks peaaegu kõikides kümblustünnides. Filtrisüsteem riputatakse kümblustünni serva külge. Filtreerimistsükli pikkus võib olenevalt vee kvaliteedist olla 0,5–2 tundi, filtri võimsus on 4000 L tunnis. Meie filtri kinnitus sobib enamikule kümblustünnidest, seda tüüpi kinnitusega saab filtreerimise ajal kümblustünnil ka kaant peal hoida.

Mullisüsteem – Komplekt sisaldab kuut düüsi ja mullisüsteemi pump töötab ainult õhuga. Mullisüsteem paigaldatakse kümblustünnile külge juba tehases. Mullisüsteem loob kümblustünnile palju lisaväärtust ja muudab tünnis veedetud hetked veelgi meeldejäävamaks.

Toote päring

Tootekood Haagisel kümblustünn Kategooria Sildid , ,