Liivakast Sepp – värviline 120 x 120 cm(Swing King)

 

Liivakast on kaetav kahelt poolt katteplaatidega, mille avamisel on võimalik seada mugavalt pingiks.

Liivakastid on laste lemmikud!

Mõõdud: 120 x 120 x 25 cm
Kaal: 25 kg

Liivakastil puudub aluspõhi.
Soovitav on alla panna kangas ja seejärel liiv sisse, siis ei kasva rohi läbi ja liivakast on alati puhas.

95.88

5 laos


Tutvustus

Liivakast Sepp

Rõõmsates erksates toonides liivakast Sepp, mis on tehtud immutatud puidust ning ei vaja järeltöötlust ja on vastupidav ilmastikule aastaid. Liivakast on kaetav kahelt poolt katteplaatidega, mille avamisel on võimalik seada need mugavalt pingiks. Katteplaadid ehk kaaned saab sulgeda kinni, et kassid liivakasti ei pääseks. Värvilised liivakastid on laste lemmikud ja lastele meeldib seal mõnusalt aega veeta.

Värvus:  töödeldud/värvitud puit.
Liivakastil puudub aluspõhi. Soovitav on alla panna kangas ja seejärel liiv sisse, siis ei kasva rohi läbi ja liivakast on alati puhas.

Mõõdud: 120 x 120 x 25 cm
Kaal: 25 kg
Minimaalne paigutuse pind: 10 m2

 

ce

Puidu ostmisel peaksid teadma järgmist:
Värvide mäng
Igal puidutükil on eriomane kuju, värv ja tekstuur. Sellest tulenevalt tekib puitmaterjalile iseloomulik värvide ja varjundite mäng. Puidu varieeruv tihedus tingib selle, et survetöötlemisel ei imendu värvaine ühtlaselt – tekivad erineva intensiivsusega värvitoonid. Tavaliselt ühtlustuvad need aja jooksul ilmastiku mõjul.
Karedad pinnad
Isegi kõige hoolikama töötluse puhul ei õnnestu täielikult vältida mõningaid karedaid kohti ja hööveldusjälgi. Need kipuvad tekkima eriti siis, kui hööveldatakse puidusüü ja oksakohtade vastassuunas. Karedad kohad saab siluda peeneteralise liivapaberiga.
Oksakohad
Oksakohad on puitmaterjalis loomulik nähtus – neid võib olla vähem või rohkem ja erineva suurusega. Hoolimata äärmiselt põhjalikust kvaliteedikontrollist võib ikkagi juhtuda, et kuiva ilmaga kukuvad oksakohad puidust välja. See aga ei mõjuta puidu tugevust ega kestlikkust

Lisainfo

Kaal 25 kg
Mõõtmed 1200 × 300 × 250 mm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Liivakast Sepp – värviline 120 x 120 cm(Swing King)”

Toote päring

Tootekood 7850035 Sepp värviline Kategooria Sildid , , ,

Sulle võib meeldida ka…