Postkastid kortermajadele plekist (G674)

Mõõdud ja viimistlus vastavalt kliendi soovidele.

Materjal: plekk

Tarneaeg: 2-5 nädalat

Tarneaeg oleneb tellitavast kogusest ja tellimuste järjekorrast

Küsi pakkumist info@gardenistas.eu

Tutvustus

Postkastid plekist

Postkast G674 sobib nii seina peale kui ka süvistatult seina sisse paigaldamiseks. Tootevalikus on 4-5 uksega moodulid. Postkast on valmistatud 1,2 mm paksusest teraslehest, pulbervärvitud mooduleid on võimalik tellida laias värvivalikus. Postkastid sobivad kortermajadele, ridaelamutele, eramutele.

Valmistame vastavalt Teie soovitud disainile,  mõõtudele ja  kogustele. Palume saata oma soovid meile läbi tootepäringu või info@gardenistas.eu

Plekist postkast on suurepärane valik kortermajale mitmel põhjusel:

Esiteks, plekk on vastupidav ja ilmastikukindel materjal, mis tagab postkasti pikaealisuse ja vastupidavuse erinevatele ilmastikutingimustele.
Teiseks, plekist postkastidel on sageli kaasas lukustussüsteem, mis tagab postisaadetiste turvalise hoiustamise ja kaitse võõraste silmade eest.
Kolmandaks, plekist postkastid on sageli kauni disainiga, mis aitab kaasa kortermaja üldisele välimusele ning annab sellele stiilse ja professionaalse mulje.

Lisaks nendele eelistele on plekist postkastidel ka praktilisus ja funktsionaalsus. Plekk võimaldab postkastil olla kergesti hooldatav ning samas ka vastupidav erinevatele mehaanilistele mõjudele. Plekist postkastid on tavaliselt ka piisavalt avarad, et mahutada erinevaid postisaadetisi, sealhulgas kirju, ajakirju või pakke. Lisaks on plekist postkastid sageli varustatud ka väljaviigusüsteemiga, mis võimaldab posti mugavalt ja hõlpsalt kätte saada. Plekist postkastidel on ka eelis seoses hooldusega. Plekk on materjal, mis ei vaja suuremaid hooldustoiminguid ning seetõttu on postkasti korrashoid lihtne ja ajasäästev. Piisab vaid perioodilisest puhastamisest ning võimalikest mehaanilistest vigastustest teavitamisest korteriühistule või vastutavale individuaalsetele korteriomanikele. Kokkuvõtvalt on plekist postkastid suurepärane valik kortermajadele, arvestades nende vastupidavust, turvalisust, ilusat disaini ning praktilisust. Olles vastupidavad erinevatele ilmastikutingimustele ning lihtsasti hooldatavad, on plekist postkastid usaldusväärsed ja pikaealised lahendused, mis aitavad luua hubase ja korraliku miljöö kortermaja esisel ning tagavad postisaadetiste turvalisuse ja privaatsuse.

Toote päring

Tootekood G674 Kategooriad , Sildid ,

Sulle võib meeldida ka…