Torukellad “Ella”

Instrumendid sobivad nii lastele kui ka täiskasvanutele.
Need on loodud selleks, et pakkuda rõõmu ja arendada igaühe loovust ja leidlikkust, olenemata nende muusikalistest võimetest.
Mängutehnika on väga lihtne, intuitiivne ja nauditav, mis soodustab spontaanseid muusikalisi eksperimente.

Toode sobib avalikuks kasutamiseks
Vastab EU standardile EN 1176, EN71

Mõõdud:
Laius: 88 cm
Kõrgus: 177 cm
Sügavus: 18 cm
Kaal: 60 kg
Värv:Laimiroheline, must , metallik

Komplekti kuulub:
Instrument (x1)
Löögipulgad (x2)
Ankrukomplekt(x1)

Garantii 2 aastat

3,034.00


Tutvustus

Torukellad “Ella”

Ella tähistab eraldiseisvaid torukujulisi kellasid, mis koosnevad erineva pikkusega metallist häälestatud torudest. Mida pikem on toru, seda madalam on heli, mida see tekitab.

Seadet iseloomustavad kõrged sagedused ja peen hulk aliquot-toone. Torukujuliste kellade hüpnotiseeriva tooni nautimiseks peate heli tekitamiseks neid keskele lööma. Isegi kõige lihtsam, intuitiivselt löödud rütm tekitab huvitava meloodia. Kõige rohkem kaks inimest saavad mängida torukujulisi kellasid “ella”. Hea mõte on lisada teisi instrumente, et luua muusikat koos teistega.

Kõik instrumendid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest ja neil on 2 aastane garantii.

Seadet saab maapinnale kinnitada kahe ankurdamissüsteemiga:

Betooniankur – tagab instrumentide professionaalse ja stabiilse paigaldamise pehmetele pindadele (nt muru, liiv).

Lame ankur – parim lahendus instrumentide paigaldamiseks kõvadele pindadele (nt betoon).

 

Avalik linnaruum on mõeldud erinevatele inimestele. Loomingulisus on peidus meie kõigi sees, ära hoia seda ilu vaid enese sees. Parkide ja linnaruumi muusikariistad loovad ideaalse eelduse, et talendid ei jää märkamata.

Nüüd saad Sa luua ja mängida muusikat õueala muusikainstrumentidega, mille tulemuseks on alati ilus harmooniline muusika. Muusikariistad on mõeldud kõigile: algajatele ja muusikahuvilistele. Nüüd on kõigil võimalus luua imelist muusikat.

Hea lõbu peab käima käsikäes ohutusega, mistõttu ohutus on meie pidevas tähelepanu keskpunktis instrumentide tootmise igas etapis.
Kasutatud on kvaliteetseid materjale, mis on lastele ohutud. Tooteid kontrollitakse rangelt, et tagada nende vastavus ohutusstandarditele.

Väliinstrumendid on loodud uuendusliku lähenemisega laste loovuse arendamiseks. Kõik tooted on disainitud noorimate laste ja nende vanemate vajadusi silmas pidades.. Ergonoomiline disain. Instrumentide mängimine on lihtne ja intuitiivne, mis julgustab lapsi mängima ja lõbutsema. Arendab liikumise koordineerimist. Stimuleerib loovust. Ühine muusika tegemine on abiks rühmatöö õpetamisel.

Lõppude lõpuks on just lapsed need, kes on meie toodete kõige nõudlikumad ja väärtuslikumad kasutajad.

Lisainfo

Kaal -
Mõõtmed 1770 × 880 × 200 mm

Toote päring

Tootekood Puudub Kategooria Sildid ,

Sulle võib meeldida ka…