Trummid “Thunder”

Instrumendid sobivad nii lastele kui ka täiskasvanutele.
Need on loodud selleks, et pakkuda rõõmu ja arendada igaühe loovust ja leidlikkust, olenemata nende muusikalistest võimetest.
Mängutehnika on väga lihtne, intuitiivne ja nauditav, mis soodustab spontaanseid muusikalisi eksperimente.

Toode sobib avalikuks kasutamiseks
Vastab EU standardile EN 1176, EN71

Mõõdud:
Laius: 30 cm
Kõrgus: 69 cm
Pikkus: 91 cm
Kaal: 27 kg
Värv: sinine, kollane, punane, must

Komplekti kuulub:
Trumm (x3)
Ankrukomplekt(x1)

Garantii 2 aastat

2,391.00


Tutvustus

Trummid “Thunder”

Trummid viitavad tuntud klassikalistele trummidele, mida kasutatakse rütmi saavutamiseks. Selle tulemusena on nende mängimine väga intuitiivne ja ei nõua täiendavaid oskusi. Kuna neid on nii lihtne mängida, on lihtne alustada seiklust, mängida väljas muusikainstrumente üksi või koos teistega. Neid trumme saab korraga mängida kuni kolm inimest.

Trumlid on saadaval kolmes suuruses, mis erinevad selle pinna läbimõõdu ja värvi poolest. Kõik olemasolevad mudelid genereerivad erinevaid toone, luues palju võimalusi sõpradega eksperimenteerimiseks. Saate lõbutseda heli ja rütmiga, mängides spontaanselt ainult trumme või kombineerides neid teiste mänguväljakul saadaolevate instrumentidega.

Kõik instrumendid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest ja neil on 2 aastane garantii.

Seadet saab maapinnale kinnitada kahe ankurdamissüsteemiga:

Lame ankur – parim lahendus instrumentide paigaldamiseks kõvadele pindadele (nt betoon)

Betooniankur – tagab instrumentide professionaalse ja stabiilse paigaldamise pehmetele pindadele (nt muru, liiv)

Avalik linnaruum on mõeldud erinevatele inimestele. Loomingulisus on peidus meie kõigi sees, ära hoia seda ilu vaid enese sees. Parkide ja linnaruumi muusikariistad loovad ideaalse eelduse, et talendid ei jää märkamata.

Nüüd saad Sa luua ja mängida muusikat õueala muusikainstrumentidega, mille tulemuseks on alati ilus harmooniline muusika. Muusikariistad on mõeldud kõigile: algajatele ja muusikahuvilistele. Nüüd on kõigil võimalus luua imelist muusikat.

Hea lõbu peab käima käsikäes ohutusega, mistõttu ohutus on meie pidevas tähelepanu keskpunktis instrumentide tootmise igas etapis.
Kasutatud on kvaliteetseid materjale, mis on lastele ohutud. Tooteid kontrollitakse rangelt, et tagada nende vastavus ohutusstandarditele.

Väliinstrumendid on loodud uuendusliku lähenemisega laste loovuse arendamiseks. Kõik tooted on disainitud noorimate laste ja nende vanemate vajadusi silmas pidades.. Ergonoomiline disain. Instrumentide mängimine on lihtne ja intuitiivne, mis julgustab lapsi mängima ja lõbutsema. Arendab liikumise koordineerimist. Stimuleerib loovust. Ühine muusika tegemine on abiks rühmatöö õpetamisel.

Lõppude lõpuks on just lapsed need, kes on meie toodete kõige nõudlikumad ja väärtuslikumad kasutajad.

Lisainfo

Kaal -

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Trummid “Thunder””

Toote päring

Tootekood 560.012.019.002 Kategooria Sildid , ,

Sulle võib meeldida ka…