Pehme mööbel

Vastavaid tooteid ei leitud.

Pehme mööbel lastele

Kõik lapsed armastavad mugavust. Laste pehme mööbel – kott-toolid ja laste tugitoolid on praktilised ja mugavad lahendused igasse lastetuppa. Meie valikust leiad erinevate lõbusate mustrite ja kujundustega toole.

Valimisel tasub tähelepanu pöörata pehme mööbli disainile ning millist teguviisi soovite – on selleks laste tugitool, kott tool või üldsegi tumba. Mustrit ja kujundust on soovituslik valida koos lapsega – seda loomulikult siis, kui ta on juba selle valimiseks piisavalt vana. Olgu selleks tema lemmikud loomad või multikategelased, poisilikud autod, tüdrukute lemmikud printsessid või hoopis midagi muud. Pööra tähelepanu ka pehme mööbli sobivusele ülejäänud interjööriga, arvestades nii värve, ruumikasutust kui ka muid pisidetaile.

Mugavad ja pehmed laste Welox lahtikäivad diivanid on lahtivolditavad – nendel saab pikutada ja mängida. Kerge, pehme ja mugav.

Meie e-poest leiate suurepäraste värvivalikutega diivanid lastuppa. Rõõmsad toonid muudavad laste pehme mööbli iga lastetoa ehteks.

[searchandfilter id="tootefilter_mobile"]
Vastavaid tooteid ei leitud.