Aiamaja CUBUS 3 varjualusega (7,7 m²) Varjualusega aiamajad Gardenistas.eu 8

Aiamaja CUBUS 3 varjualusega (7,7 m²)

Kas Sinu aias vedelevad laiali rattad, lapse õuemänguasjad, niiduk või muud aiatarbed, tööriistad? Sobiva aiamaja soetamisel lood enda koduaeda korra!
Aiamaja panipaik CUBUS 3 varjualusega pakub asjadele hoiustamist ja kaitseb Sinu vara iga ilma eest, lisaks on majal varjualune kuhu saab paigutada murutraktori või mõne kaherattalise vihma eest varju.

 • TARNE : 1 – 2 nädalat
 • Tasuta tarne Eestis v.a. saared
 • Pakume kokkupanekut ja töötlust

2,099.002,599.00


Tutvustus

Aiamaja CUBUS 3 varjualusega

Stiilse välimusega aiamaja koos varjualusega sobib igasse aeda nii aiamajaks kui ka miks mitte panipaigaks.

Kas Sinu aias vedelevad laiali rattad, lapse õuemänguasjad, niiduk või muud aiatarbed, tööriistad? Sobiva aiamaja soetamisel lood enda koduaeda korra!
Aiamaja panipaik CUBUS 3 varjualusega pakub asjadele hoiustamist ja kaitseb Sinu vara iga ilma eest, lisaks on majal varjualune kuhu saab paigutada murutraktori või mõne kaherattalise vihma eest varju.

Peale praktilise otstarbe täitmise saab aiamaja kasutada mõnusa suvemajana. Nii aiamaja kui varjualune pakub kohta kus võib nautida mõnusaid suveõhtuid, kui sinna paigutada näiteks suvemööbel. Kujutle kus perekond või sõbrad on kõik koos sumedal suveõhtul, meeldivalt aega veetmas ning grillimas,  ja isegi väike vihmasabin ei segaks – ideaalne! Kas pole?

Välismõõdud: 558/234 cm
Sisemõõdud: 333/230 cm
Aknaklaas: pleksiklaas
Põrandapindala: 7,7 m2, koos terassiga 29 m2
Katuseharja kõrgus: 232 cm
Katuse mõõdud(koos terassi katusealusega): 558/240 cm
Katuse pindala: 13,4 m2
Sisemaht: 16,8 m3
Katusematerjal: katusekate tõrvapapp
Seina kõrgus: 232 cm
Seina paksus: 19 mm
Seina üldpindala: 29 cm2
Ukseava: 91/186 cm
Toode transporditakse osadena, mis on pakitud kahte suurde pakki
Pakimõõdud: (1) 230 x 111 x 99 cm, (2) 230 X 80 X 33 cm
Kaal: 638 kg

Paigaldusjuhend

Meie tootevalikus on erinevas suuruses aiamajasid, panipaiku, paviljone ja mahukaid panipaikasid tööriistade hoiustamiseks. Igaüks leiab kindlasti endale meeldiva ja vajadustele vastava toote. Kõik vajalikud detailid ja tarvikud sisalduvad komplektis. Teil jääb üle vaid valida sobiv koht ja valmistada ette aluspind paigalduseks. Komplektis kaasas uksed, aknad ja kõik tehnilised joonised, mis lihtsustavad paigaldust. Soovi korral pakume enda poolt ka paigaldust ning lisatöid mis tõstavad aiamaja vastupidavust veelgi. Juurde pakutavad teenused meie poolt on niiskustõkkega töötlemine, katsematerjali vahetus oluliselt tugevama vastu, värvimist vastavalt kliendi soovile, tugevamat alust, vihmaveerenni paigaldus jms. Meie meeskond lähtub kliendi soovist. Kvaliteetsed materjalid, hoolas töö ja korrektne viimistlus tagavad maja püsimise pikkade aastate vältel ning kindlustab teile hubased suveõhtud paljudeks aastateks.

Naturaalsest töötlemata puidu puhul tasub teada:

Aiamajad on asuvad ilmastikumõjudele avatult väliskeskkonnas, vihma ja päikese käes. Puit imab vett ja selle niiskussisaldus muutub vastavalt ümbritseva keskkonna niiskussisalduse muutumisele. Niiskuse suurenedes puit paisub, niiskuse vähenedes kahaneb. Aias, kus on niiske ja soe, hakkab töötlemata puit tasapisi pehkima. Puidu hävinemist on võimalik takistada või vähemalt aeglustada seda töödeldes, nii säilib puitmaterjal palju kauem. Õige töötlemise korral on puit kaitstud paisumise, UV-kiirguse, hallituse ja sine eest.

 • Soovitame ostmisel kindlasti naturaalsest puidust aiamaja töödelda selle hävinemise eest nii seest kui väljast
 • Väljast värvitud aiamajad on seest naturaalsest töötlemata puidust, soovitame niiskustõkkega töödelda
 • Pakume aiamajade kokkupanekule lisaks töötlemist

Rohkem infot: info@gardenistas.eu
                           +372 5916 1165

Lisainfo

Kaal 638 kg
Mõõtmed 2300 × 1910 × 99 mm
Värv

Hall, Naturaalne

Toote päring

Sulle võib meeldida ka…

 • Aiamaja CONCEPT (7,0 m²) Aiamajad Gardenistas.euAiamaja CONCEPT (7,0 m²) Aiamajad Gardenistas.eu 2 Kiirvaade
  -13%
  KIIRE TARNE!