Aiamaja MODERN ART 1 (5,1m²)

Varjualune päikselisel ilmaga ning mõnus lounge lihtsalt olemiseks. Võimalik kasutada panipaigana või puude hoiustamiseks.

Toode on täis komplektne
TASUTA tarne mandripiires
Tarne 2-4 nädalat

1,049.00


Tutvustus

Varjualune MODERN ART 1

Varjualune pakub kohta kus võib nautida mõnusaid suveõhtuid, kui sinna paigutada näiteks suvemööbel. Kujutle kus perekond või sõbrad on kõik koos sumedal suveõhtul, meeldivalt aega veetmas ning grillimas,  ja isegi väike vihmasabin ei segaks – ideaalne! Kas pole?

Lisaks sellele et varjualune MODERN ART 1 on meeldiv puhkepaik suveõhtutel, võib näiteks kasutada seda kamindapuude hoiustamiseks või paigutada sinna rattad, aiatarbed ja muu kraam mis vajab varju päikese ja vihma eest.

  • Seinamõõdud  –  2256/2338
  • Põrandapindala –  5,1 m2
  • Katuseharja kõrgus  – 2315 mm
  • Katusematerjal – katusekate tõrvapapp
  • Seina paksus – 19mm
  • Viimistlus: naturaalne
  • Toode transporditakse osadena, mis on pakitud ühte suurde pakki
  • Pakimõõdud – pikkus 2300mm  laius 11110mm  kõrgus 580mm
  • Kaal – 330kg

Paigaldusjuhend

Meie tootevalikus on erinevas suuruses aiamajasid, panipaiku, paviljone ja mahukaid panipaikasid tööriistade hoiustamiseks. Igaüks leiab kindlasti endale meeldiva ja vajadustele vastava toote. Kõik vajalikud detailid ja tarvikud sisalduvad komplektis. Teil jääb üle vaid valida sobiv koht ja valmistada ette aluspind paigalduseks. Komplektis kaasas uksed, aknad ja kõik tehnilised joonised, mis lihtsustavad paigaldust. Soovi korral pakume enda poolt ka paigaldust ning lisatöid mis tõstavad aiamaja vastupidavust veelgi. Juurde pakutavad teenused meie poolt on niiskustõkkega töötlemine, katsematerjali vahetus oluliselt tugevama vastu, värvimist vastavalt kliendi soovile, tugevamat alust, vihmaveerenni paigaldus jms. Meie meeskond lähtub kliendi soovist. Kvaliteetsed materjalid, hoolas töö ja korrektne viimistlus tagavad maja püsimise pikkade aastate vältel ning kindlustab teile hubased suveõhtud paljudeks aastateks.

Naturaalsest töötlemata puidu puhul tasub teada:

Aiamajad on asuvad ilmastikumõjudele avatult väliskeskkonnas, vihma ja päikese käes. Puit imab vett ja selle niiskussisaldus muutub vastavalt ümbritseva keskkonna niiskussisalduse muutumisele. Niiskuse suurenedes puit paisub, niiskuse vähenedes kahaneb. Aias, kus on niiske ja soe, hakkab töötlemata puit tasapisi pehkima. Puidu hävinemist on võimalik takistada või vähemalt aeglustada seda töödeldes, nii säilib puitmaterjal palju kauem. Õige töötlemise korral on puit kaitstud paisumise, UV-kiirguse, hallituse ja sine eest.

   • Soovitame ostmisel kindlasti naturaalsest puidust aiamaja töödelda selle hävinemise eest nii seest kui väljast
   • Väljast värvitud aiamajad on seest naturaalsest töötlemata puidust, soovitame niiskustõkkega töödelda
   • Pakume aiamajade kokkupanekule lisaks töötlemist

 

Loe rohkem infot siit: https://gardenistas.eu/elementmajad-ja-moodulmajad-mis-need-on-ja-kellele-need-moeldud-on/

Rohkem infot: info@gardenistas.eu
                           +372 5916 1165

 

Lisainfo

Kaal 393 kg
Mõõtmed 2710 × 1000 × 950 mm
Paigaldus

,

Toote päring

Tootekood PCPUN1NF Kategooria Sildid , ,

Sulle võib meeldida ka…