Lehtla Sandra Mini (10,7m2)

Lehtla Sandra (10,7m2) varjualune päikselisel ilmaga ning mõnus lounge lihtsalt olemiseks. Võimalik kasutada panipaigana või puude hoiustamiseks. Toode on sobilik lasteaeda või kooli väliõppe klassideks.

Katusekate ei ole hinnas
Põrand on kaasas ( naturaalne )
Lehtla on naturaalne
Tarne 1-2 nädalat

ERI transport (hinnapakkumise alusel)

NB! Küsi pakkumist paigaldusele ja lisadele (info@gardenistas.eu)

Original price was: 2,256.00€.Current price is: 1,778.00€.


Tutvustus

Lehtla Sandra Mini (10,7m2)

Lehtla / varjualune pakub kohta kus võib nautida mõnusaid suveõhtuid, kui sinna paigutada näiteks suvemööbel. Kujutle kus perekond või sõbrad on kõik koos sumedal suveõhtul, meeldivalt aega veetmas ning grillimas,  ja isegi väike vihmasabin ei segaks. Toode on sobilik lasteaeda või kooli väliõppe klassideks.

Põhja pindala 10.7 m²
Seina välismõõdud 380 x 283 cm
Seinalaua paksus 19 mm
Esiseina kõrgus 245 cm
Tagaseina kõrgus 204 cm
Katusekonstruktsioon 19 mm
Katuse pindala 14.2 m²
Katuseharja kõrgus 264 cm
Räästa laius (ees) 24 cm
Räästa laius (külgedel) 21 cm
Räästa laius (taga) 27 cm
Katuseprussid 28 x 120 mm
Põranda prussid 44 x 94 mm
Põranda materjal 19 mm

Meie tootevalikus on erinevas suuruses aiamaju, paviljone ja mahukaid panipaikasid tööriistade hoiustamiseks. Igaüks leiab kindlasti endale meeldiva ja vajadustele vastava toote. Kõik vajalikud detailid ja tarvikud sisalduvad komplektis. Teil jääb üle vaid valida sobiv koht ja valmistada ette aluspind paigalduseks. Komplektis kaasas  kõik tehnilised joonised, mis lihtsustavad paigaldust. Soovi korral pakume enda poolt ka paigaldust ning lisatöid mis tõstavad aiamaja vastupidavust veelgi. Juurde pakutavad teenused meie poolt on niiskustõkkega töötlemine, katusematerjali vahetus oluliselt tugevama vastu, värvimist vastavalt kliendi soovile, tugevat alust, vihmaveerenni paigaldus jms. Meie meeskond lähtub kliendi soovist. Kvaliteetsed materjalid, hoolas töö ja korrektne viimistlus tagavad maja püsimise pikkade aastate vältel ning kindlustab teile hubased suveõhtud paljudeks aastateks.
Naturaalsest töötlemata puidu puhul tasub teada:
Aiamajad asuvad ilmastikumõjudele avatult väliskeskkonnas, vihma ja päikese käes. Puit imab vett ja selle niiskussisaldus muutub vastavalt ümbritseva keskkonna niiskussisalduse muutumisele. Niiskuse suurenedes puit paisub, niiskuse vähenedes kahaneb. Aias, kus on niiske ja soe, hakkab töötlemata puit tasapisi pehkima. Puidu hävinemist on võimalik takistada või vähemalt aeglustada seda töödeldes, nii säilib puitmaterjal palju kauem. Õige töötlemise korral on puit kaitstud paisumise, UV-kiirguse, hallituse ja sine eest.
Soovitame ostmisel kindlasti naturaalsest puidust aiamaja töödelda selle hävinemise eest nii seest kui väljast
Rohkem infot: info@gardenistas.eu
                           +372 5916 1165

Lisainfo

Kaal 900 kg
Mõõtmed 3700 × 1200 × 1200 mm

Toote päring

Tootekood HutSandraMini Kategooria Sildid , , , , ,

Sulle võib meeldida ka…