Piknikulaud Arthur

NB! Enne tellimuse esitamist, soovitame uurida täpsemat tarneaega läbi toote päringu!

Mõõdud:
-260 x 260 x 73 cm
-lauapaksus: 44 mm
Materjal: põhjamaine kuusepuu
Viimistlus: roheline immutus
Pakendi suurus: 140 x 120 x 50 cm
Kaal: 121 kg
Transporditakse detailidena, kaasas kokkupaneku joonis

Tasuta tarne

Tarne 2-4 nädalat

602.82

Saadaval järeltellimisel


Tutvustus

Piknikulaud Arthur

Komplekt on tehtud kuusepuidust ning mõeldud kodu kasutusse välistingimustesse. Toodetud Eestis, tootja Palmako.

Puidu ostmisel peaksid teadma järgmist:
Värvide mäng
Igal puidutükil on eriomane kuju, värv ja tekstuur. Sellest tulenevalt tekib puitmaterjalile iseloomulik värvide ja varjundite mäng. Puidu varieeruv tihedus tingib selle, et survetöötlemisel ei imendu värvaine ühtlaselt – tekivad erineva intensiivsusega värvitoonid. Tavaliselt ühtlustuvad need aja jooksul ilmastiku mõjul.
Karedad pinnad
Isegi kõige hoolikama töötluse puhul ei õnnestu täielikult vältida mõningaid karedaid kohti ja hööveldusjälgi. Need kipuvad tekkima eriti siis, kui hööveldatakse puidusüü ja oksakohtade vastassuunas. Karedad kohad saab siluda peeneteralise liivapaberiga.
Oksakohad
Oksakohad on puitmaterjalis loomulik nähtus – neid võib olla vähem või rohkem ja erineva suurusega. Hoolimata äärmiselt põhjalikust kvaliteedikontrollist võib ikkagi juhtuda, et kuiva ilmaga kukuvad oksakohad puidust välja. See aga ei mõjuta puidu tugevust ega kestlikkust.

Meie tootevalikus on erinevas suuruses aiamööbleid, garaaše, varjualuseid, aiamaju, panipaiku, paviljone ja mahukaid panipaikasid tööriistade hoiustamiseks. Igaüks leiab kindlasti endale meeldiva ja vajadustele vastava toote. Kõik vajalikud detailid ja tarvikud sisalduvad komplektis. Teil jääb üle vaid valida sobiv koht ja valmistada ette aluspind paigalduseks. Komplektis kaasas uksed, aknad ja kõik tehnilised joonised, mis lihtsustavad paigaldust. Kvaliteetsed materjalid, hoolas töö ja korrektne viimistlus tagavad maja püsimise pikkade aastate vältel ning kindlustab teile hubased suveõhtud paljudeks aastateks.

Lisainfo

Kaal 121 kg
Mõõtmed 1400 × 1200 × 500 mm

1 arvustus tootele Piknikulaud Arthur

  1. Indrek

    Super hea

Lisa arvustus

Toote päring

Sulle võib meeldida ka…

  • Ovaalne tünnisaun 2,4x4m Ovaalsed saunad Gardenistas.euOvaalne tünnisaun 2,4x4m Ovaalsed saunad Gardenistas.eu 2 Kiirvaade
  • Oaassaun 1 Saunamajad Gardenistas.euOaassaun 1 Saunamajad Gardenistas.eu 2 Kiirvaade
  • Kümblustünn Delux 220cm integreeritud ahjuga Kümblustünn Gardenistas.euKümblustünn Delux 220cm integreeritud ahjuga Kümblustünn Gardenistas.eu 2 Kiirvaade