Liivakast Kaarel (katusega, 140 x 140 cm)

Mõõdud:

– Välismõõdud: 140 cm x 140 cm x 24 cm (pikkus x laius x serva kõrgus)

Materjal: 28 mm männipuit

Viimistlus: naturaalne või puidukaitsevahendiga töödeldud. Vastava valiku saate teha toote juurest rippmenüüst. Soovi korral saame viimistleda ka Teie poolt soovitud tooniga, hind täpsustatakse eraldi. Soovid palume saata meile kas läbi tootepäringu või e-mailile: info@gardenistas.eu

PVC materjali värvuseks on standardina punane, aga soovi korral on võimalik valida erinevaid toone (sinine, kollane ja roheline). Vastav soov palume märkida tootepäringusse.

Tarneaeg 2-6 nädalat

285.00317.00


Tutvustus

Katusega liivakast

Liivakastis saavad lapsed veeta lõbusalt aega koos sõpradega värskes õhus mängides. Liivaga saab teha palju põnevat ja lõbusat: meisterdada kooke ja maju, teha liivafiguure ja vedada autodega liiva. Katusealune pakub varju kuuma päikese ja vihma eest. Põnevat tegevust jagub tundideks!

Kvaliteetsest täispuidust katusega liivakast. Liivakast on valmistatud 28mm paksusest männi puidust ja on väga vastupidav. Liivakasti katus on valmistatud PVC plastikust ja on üles keritav. Avatuna moodustab see ilusa vihmakindla katuse.

Liivakasti servad on piisavalt tugevad, et seal on võimalik istuda ka täiskasvanud inimestel. Liivakast on töödeldud sine- ja hallitusevastase naturaalse puidukaitsevahendiga.

Eesti toode!

Lisainfo

Kaal 50 kg
Mõõtmed 1420 × 1420 × 280 mm

Toote päring

Tootekood IT0014 Kategooria Sildid , ,

Sulle võib meeldida ka…